7. oktoober 2018

Registreerumine

Registreeru siin.

NB! Saad registreerudes sisestada mitu nime järjest, ehk registreeruda terve grupiga. Maksa kogu grupi eest korraga läbi pangalingi. Arve saadetakse Sulle meilile ja vajadusel saad muuta ka maksja nime.

Kui Sinu panga pangalinki pole nimekirjas, siis võid ennast ikka ära registreerida ja maksmise kohalt katkesta registreerimine. Andmed salvestuvad süsteemis, aga stardinimekirja veel ei kanta. Tee ülekanne MTÜ Paide-Türi Rahvajooks kontole, märkides makse selgitusse kindlasti registreeruja nimi ja distants.  Kontrollime perioodiliselt makseid (mida jooksule lähemale seda tihedamalt) ja kui kõik on korras, siis kanname nime stardinimekirja. Kui sind ei ole nädala jooksul stardinimekirja kantud, siis küsi infot See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (küsimuses kirjuta kindlasti jooksja nimi, isikukood, distants ja maksja nimi) ja me kontrollime üle kas kõik õnnestus. Esimese stardinimekirja avaldame juunis.

Ettevõtted, organisatsioonid ja klubid, kes ei saa maksta pangalingiga ja vajavad ettemaksuarvet võivad registreeruda ka tabelnimekirjaga. NB! Sellel puhul tuleb maksta ühe ülekandega kogu grupi eest. Terve grupi eest väljastatakse üks arve.

Osalustasud:

  kuni 31.05 kuni 31.08. kuni 05.10 (kell 17.00-ni) Võistluspäeval
Täiskasvanud 12- 17.- 22.- 30.-
Noored alla 20a. ja seeniorid alates 60.  (põhidistantsidel) 6.- 10.- 15.- 20.-
Lastejooksud (Paides ja Türil) 2.- 3.- 4.- 5.-
 
Osavõtust loobumisel või rahvajooksu ärajäämisel korraldajatest mitteolenevatel põhjustel, stardiraha ei tagastata.

Osavõtumaks sisaldab:
·        stardinumbrit
·        infomaterjale stardis
·        ajavõttu
·        vett joogipunktides
·        medalit igale lõpetajale finišis
·        vajadusel arstiabi
·        katkestajate transporti finišisse
·        toitlustamist Türi staadionil
·        finišis pesemise võimalust
 

Kui soovitakse vahetada distantsi, jooksja nime vms. saab seda teha 23. septembrini tasuta. 24. septembrist - 05. oktoobrini on vahetus tasuline ja maksab 5 EUR. 06.10 kuni -7.10 ümbervahetusi teha ei saa. Muudatuste eest tuleb tasuda MTÜ Paide-Türi Rahvajooks arveldusarvele EE952200221031950238 Swedbangas. Muudatusteks saada meil aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. e-mail peab sisaldama infot kelle andmeid muudetakse ja millised on uued andmed. Kui on vaja vahetada jooksjat, siis uue jooksja kohta tuleb saata need andmed mida küsitakse tavapärase registreerimise käigus.Eesti linnajooksud

© 2017 Paide-Türi Rahvajooks