7. oktoober 2018

Järvamaa koolidele

Nimekirjaga registreerumine Järvamaa koolides ja lasteaedades.

Ka sellel aastal saavad Järvamaa koolid oma õpilasi ja õpetajaid registreerida elektrooniliste nimekirjadega soodushinnaga.

Õpilaste registreerimiseks toimi järgnevalt:
Lae alla reg. tabel SIIT.
Täida lahtrid ja saada e-mailile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Probleemide korral võta ühendust See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Õpilasi võib, aga ei pea, klasside kaupa eraldi lehtedele jagama. Kogu kool võib olla ka pika nimekirjana ühel lehel.

NB! Ilma isikukoodita jooksjaid ei saa registreerida.
NB! Käsikirjas Exceli tabeli väljatrükile kirjutatud ja seejärel pildistatud või skanneeritud nimekirju vastu ei võeta. Ükskõik mis kujul käsikirjalisi nimekirju vastu ei võeta. 
NB! Wordi faili või lihtsalt meili sisse trükitud registreerimisnimekirjasid vastu ei võeta.

Registreerimisnimekiri peab olema korrektselt täidetud ja siit alla laetavas Exceli tabelis.

Järvamaa koolid ja lasteaiad saavad elektroonilise nimekirjaga registreeruda kuni 01.oktoobrini

Soodushinnad Järvamaa koolide ja lasteaedade õpilastele, koolinimekirjaga registreerumisel, on lastejooksul kuni 01. oktoobrini 2 EUR ja põhidistantsidel 5 EUR.

Põhidistantside hind kehtib ka koos õpilaste nimekirjaga registreerunud sama kooli õpetajatele. Selle nimekirjaga ei saa registreeruda laste ja õpetajate sõbrad, vanemad, sugulased, naabrid ja muidu toredad inimesed.

Järvamaa koolide registreerimist koordineerib Deivi Šadeiko See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. Telefon 5227818.

Registreerimise tehnilised küsimused: Martin Parro See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Eesti linnajooksud

© 2017 Paide-Türi Rahvajooks