7. oktoober 2018

Bussiinfo

Türilt Kirna ja Paidesse ning Paidest Kirna transpordivad jooksjaid bussid:
Bussi kasutamine on registreeritud jooksjatele tasuta.
Bussiga saab finišisse saata oma riietekoti. Riietekoti saab bussist kätte rinnanumbri alusel.

Jooksjate transport stardipaikadesse:

NB! Osad bussid sõidavad Paide ja Kirna vahel ning Türi ja Kirna vahel. Türilt Paide sõites toimub sel juhul ümberistumine Kirnas. Vaata täpset sõidugraafiku pdf-i ja prindi see endale kaasa.

Ära jäta bussisõitu viimaseks hetkeks. Viimased bussid on ülekoormatud ja kui paljud tulevad viimasel hetkel, siis ei pruugi kõik inimesed peale mahtuda.

Bussiaegade tabel2018

Paides:
Busside peatus Kultuurikeskuse kõrval Tööstuse tänaval.
Paidest bussid riietega, lahkuvad enne jooksjaid (ca 12.20-12.25)ja lähevad Reopalust Väätsa peale ja mööda ümbersõitu Lokuta kaudu Türile staadioni värava juurde. Bussid pargivad Tolli tänaval Kraavi ja Kalevi tänava vahel. Bussid jäävad suunaga Paide Tänava poole ja pargivad vasakul teepoolel.

Kirnas:
Paidest tulevad bussid peatuvad Kirna ringliikluse peal, Käo mäe/Pala poole mineva tee otsas, eraldussaare juures.
Türilt tulevad bussid mis sõidavad Türile tagasi, sõidavad ümber ringliikluse ja panevad inimesed maha ringist Türi pool ning sõidavad Türile tagasi.
Türilt otse Paide (mitte läbi Väätsa) minevad bussid teevad poolringi ümber Kirna ringliikluse ja võtavad inimesed peale ringliikluse peal olevast Paide suuna bussipeatusest, seejärel lõpetab buss ringi ja liigub, mööda Paide-Türi teed Paide suunas. 
Türilt läbi Kirna, Väätsa kaudu Paide minevad bussid peatuvad  Väätsa pool ringliiklust suunaga Pala mäe ja Väätsa suunas (peatus Väätsa suunal).
Riiete pealevõtmiseks peatuvad bussid Kirnas stardikaare ja ringliikluse vahel, stardikaarest Türi pool.
Kirnast bussid riietega (11.50) lähevad mööda jooksu trassi (NB! Lahkuvad hiljemalt 11.55 enne jooksjaid). Türil sõidavad mööda Paide tänavat Tolli tänava otsast mööda ja kaubamaja juurest paremale Rapla suunda. EPT mäe otsast paremale Türi MG poole Türi Linnastaadioni värava juurde. Bussid pargivad Türil Tolli tänaval Kraavi ja Kalevi tänava vahel. Bussid jäävad suunaga Paide Tänava poole ja pargivad vasakul teepoolel.

Türil:
Bussid pargivad staadionivärava juures Tolli tänaval, Kraavi ja Kalevi tänava vahel, suunaga Paide poole, vasakul pool teed.
Kõik sõidud peale viimaste reiside ja riieteveo, tehakse mööda Paide-Türi teed. Bussid mis Türilt otse Väätsa kaudu Paide lähevad (ei läbi Kirnat) liiguvad mööda Paide tänavat Väätsa tee ristini ja pööravad sealt Väätsa peale.
Türi kesklinnas peatuvad bussid Kaubamaja kõrval olevas bussipeatuses, Kaubamaja poolsel teepoolel.

 

 Järvamaa Ühistranspordi Keskuse teadaanne tavaliinide graafikute muudatusest!

Liin nr 10 Paide-Türi-Särevere-Paide busside liiklemine 07.10.2018

Paide-Türi rahvajooksu ajal 

Paidest

Türi Reisikeskusest

9:50 väljub bussijaamast, sõidab Türile mööda tavalist marsruuti

10.15 sõidab mööda tavalist marsruuti

Paide bussijaama

11:05 jääb ära

11:29 jääb ära

11:55 jääb ära

12:20 jääb ära

12:45 jääb ära

13:10 jääb ära

13:35 jääb ära

14:19 jääb ära

Maakonnaliinid ( 35, 11 ja 17 ) väljuvad bussijaamast ja sõidavad linnast välja mööda Jaama-Kivimurru-Lai-Tallinna tn (ei läbi Kultuurikeskust) Liikluskorralduse täpne info on internetis www.rahvajooks.ee

 

Eesti linnajooksud

© 2018 Paide-Türi Rahvajooks