Rahvajooksu logo
37. Viking Window Paide-Türi rahvajooks
Paide lastejooksude tulemused

    Kokku osales 7.oktoober 2018, pühapäev, Paides lastejooksudes 700 last.

3 aastaste tüdrukute jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

kohtnumbernimivanuselukoht/lasteaedtulemus
-781AGNES AASMA 3-
667Ami Vors 2Paide Sookure Lasteaed-
402Anni Pauliine Piirsalu 3Järva vald-
561Crisabel Zäuram 2Paide Lasteaed-
691DIANDRA TIMMERMAA 2Türi linn-
138Eliise Kalla 2Paide Sookure Lasteaed-
359Eliise Oraste 3Paide Sookure Lasteaed-
526Eliise Selter 3Paide Lasteaed-
91Elinore Ilves 2Paide linn-
668Els Vors 2Paide Sookure Lasteaed-
176Gerda Kimmel 2Tartu linn-
620Hanna-Liis Tõnisson 3Järva vald-
48Heleene Eisan 1Tapa vald-
246Heleriin Köhler 3Paide Sookure Lasteaed-
489Heleriin Rõlkov 3Imavere Lasteaed Mõmmi-
73Janeli Heinsalu 0Järva vald-
439Jessica Sunilla Rana 3Paide Sookure Lasteaed-
373Jete Paavel 3Paide Sookure Lasteaed-
419Johanna Putškova 2Paide Sookure Lasteaed-
761JOHANNA SILD 2-
181Kadri-Liis Kirsipuu 2Järva vald-
733KAROLIINA AAS 1-
361Kassandra Ortikova 2Paide Lasteaed-
711KATHLEEN RUDISSAAR 3-
175Keiriin Kiisk 2Järvamaa-
154Kendra Kasemaa 3Paide Sookure Lasteaed-
74Kirsili Heinsalu 2Järva vald-
654Krete-Liisa Vikat 1Järva vald-
231Kristelle Kuuse 2Paide Sookure Lasteaed-
366Kristelle Ottisaar 1Paide Lasteaed-
390Kristelle Peettamm 2Paide linn-
172Kärol Kiis 3Paide linn-
576Leena Elisabet Tamme 2Paide Sookure Lasteaed-
198Liisbet Knude 2Paide Lasteaed-
46Lisandra Eilmann 1Järva vald-
75Lumili Leen Heinsalu 3Paide linn-
727MAIA PEETRI 2-
702MARI-ANN KLEIN 2-
710MARTHA NÄREP 2-
217Mia Kotkas 3Paide Sookure Lasteaed-
339Mia-Loreen Nilp 3Paide Sookure Lasteaed-
275Miia Sofia Limberg 1Põltsamaa Ühisgümnaasium-
66Mirell Hallik 3Paide Sookure Lasteaed-
507Mirtel Salmu 3Paide Lasteaed-
149Naomi Karro 3Paide Sookure Lasteaed-
281Niina Loog 0Tartu linn-
287Noora Maarend 3Paide Sookure Lasteaed-
392Noora Pere 3Paide Sookure Lasteaed-
736REENA ROOS 1-
720RONJA SALLA 1-
632Sandra Vaine 3Paide linn-
318Sanna Mõttus 2Väätsa Lasteaed Paikäpp-
498Saskia Sagar 2Tallinna linn-
633Sisandra Vaine 3Paide linn-
31Sophia Bitutskaja 3Tallinna linn-
751TEELE LUUKAS 3-
726TEELE PEETRI 3-
18Teresa Annamaa 3Põltsamaa vald-
528Theodora Helene Selter 3Paide Lasteaed-

3 aastaste poiste jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

kohtnumbernimivanuselukoht/lasteaedtulemus
-450Aksel Raudkivi 3Peetri Kool-
497Aleks Sadam 2Jõgevamaa-
199Andreas Koemets 3Paide Sookure Lasteaed-
343Andro-Steve Nurk 2Elva vald-
704ARON ABEN 2-
236Ats Kõll 3Järva-Jaani Gümnaasium-
249Bert Laagemann 3Paide linn-
9Caspar-Joosep Alanurm 2Paide Lasteaed-
537Dener Silm 2Türi vald-
689Dominik Šeršnjov 2Paide Lasteaed-
749EMIL TAARAMÄE 3-
643Frank Veldre 3Paide Sookure Lasteaed-
536Georgi Silluta 3Paide Sookure Lasteaed-
218Gregor Krooni 3Paide Sookure Lasteaed-
190Gren Kivimäe 3Paide Sookure Lasteaed-
663Henri Vissak 3Paide Lasteaed-
84Hugo Huopolainen 3Paide Sookure Lasteaed-
191Hugo Jüri Kivimäe 3Paide Sookure Lasteaed-
699JARKO NAUTRAS 3-
265Joel Lemvald 3Imavere Lasteaed Mõmmi-
722JOHANNES RANDVÄLI 2-
85Joosep Huopolainen 2Paide Sookure Lasteaed-
737JOOSEP Tšeljadinov 2-
602Juss Toomemägi 1Paide linn-
371Karl-Damon Paabos 2Paide linn-
684Kaspar Sõna 3Paide Lasteaed-
296Kenneth Marjasoo 3Saku vald-
206Kerdo Kons 3Peetri Kool-
662Kert Vislapuu 3Paide linn-
147Koit Karell 1Paide linn-
601Kristan Toom 3Paide Sookure Lasteaed-
148Kristofer Karell 3Paide linn-
695KRISTOFER ROBIN LINDMAA 2-
725LAURI JASKA 1-
782LENNART AASMA 1-
564Leo Taalkis 3Järva vald-
772LEONEL NUGA 3-
740MARK ZAVADSKIS 1-
716MARKUS ORUMAA 2-
295Marlon Mardo 2Paide Lasteaed-
762MARTEN VÄLJAK 2-
212Martin Koskelainen 2Paide Sookure Lasteaed-
356Martin-Magnus Oksmann 2Paide linn-
239Mattias Kõonurm 3Paide Lasteaed-
368Märt Ottisaar 3Paide Lasteaed-
713OLIVER LUMISTE 1-
331Oliver Naaber 2Tallinna linn-
15Pätrik Altküla 3Paide Lasteaed-
488Rasmus Runin 2Paide Lasteaed-
336Reimo Neudorf 3Väätsa Lasteaed Paikäpp-
444Rein Rander 2Paide Sookure Lasteaed-
12Remi Allorg 1Paide Lasteaed-
193Rico Ricardo Kivinurm 3Paide Sookure Lasteaed-
24Robin Asu 3Tallinna linn-
768ROLAND ABNER 2-
432Romet Pärn 2Paide Sookure Lasteaed-
68Sandor Heerde 2Paide Lasteaed-
375Sebastian Paimets 2Paide Sookure Lasteaed-
478Silver Roos 3Tarbija Lastaed-Kool-
285Simon Lõhmus 2Järva vald-
159Steffen Kattai 3Paide Lasteaed-
256Sten Lauk 3Paide linn-
504Sten Sala 2Paide Sookure Lasteaed-
398Sverre Pihlak 3Väätsa Lasteaed-
748TAREN LEMMING 3-
518Tomy Schmidt 2Viljandi linn-
407Trevor Posti 2Paide Lasteaed-
185Uku Kirss 3Paide Sookure Lasteaed-
565Venno Taalkis 2Järva vald-
128Villiam Jüristo 3Paide linn-

4 aastaste tüdrukute jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

kohtnumbernimivanuselukoht/lasteaedtulemus
153Adeele Karus 4Paide Lasteaed-
500Adeele Saharov 4Paide linn-
320Adele Mägi 4Paide Lasteaed-
137Anette Kalla 4Paide Sookure Lasteaed-
116Angeliina Juhandi 4Tarbija Lastaed-Kool-
513Angeliina Sarapik 4Väätsa Lasteaed Paikäpp-
332Annabel Nael 4Paide Sookure Lasteaed-
174Annemarii Kiisk 4Järvamaa-
294Brigita Mardo 4Paide Lasteaed-
178Carmen Kirs 4Paide Lasteaed-
400Delisa Piirikuus 4Paide Lasteaed-
706EGE-LY KÕIVIK 4-
235Eleanora Kuusmann 4Järva vald-
752EMM-LAURA KÕRGEPERV 4-
448Emma Joanna Raudava 4Paide Sookure Lasteaed-
284Emma-Liisa Lõhmus 4Järva vald-
53Emmaliine Evert 4Põltsamaa vald-
317Eneliis Mõttus 4Paide Lasteaed-
109Gerda Jammer 4Viimsi vald-
93Hanna Auguste Indus 4Paide Lasteaed-
81Janelle Hints 4Paide Sookure Lasteaed-
446Keidy Rannamets 4Paide Sookure Lasteaed-
757KERTU HEIN 4-
480Kirke-Stella Roosme 4Paide Sookure Lasteaed-
573Kreete Tamm 4Paide Lasteaed-
491Kristella Rõuk 4Tapa vald-
430Lenna-Liisa Pärn 4Paide Sookure Lasteaed-
696LISANDRA REIMAL 4-
623Loore Ulp 4Paide Sookure Lasteaed-
493Maarja-Liisa Saagim 4Paide linn-
427Michelle Pärl 4Paide linn-
648Nele Vessart 4Paide linn-
728NELE LY PREES 4-
98Olivia-Iris Ivanov 4Paide Lasteaed-
457Rebecca Raudsepp 4Väätsa Lasteaed Paikäpp-
479Rosann Roosileht 4Paide linn-
358Saara Ollo 4Paide Lasteaed-
272Saskia Leppenit 4Paide Sookure Lasteaed-
591Saskia Tempel 4Viimsi vald-
640Sireli Valting 4Paide Lasteaed-
165Sofie Elisabeth Kelder 4Tarbija Lastaed-Kool-

4 aastaste poiste jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

kohtnumbernimivanuselukoht/lasteaedtulemus
-629Aaron Vaher 4Paide Sookure Lasteaed-
92Aleksander Indus 4Paide Lasteaed-
560Braian Zarovski 4Paide Lasteaed-
96Dominik Ivanov 4Paide Sookure Lasteaed-
593Eerik Teter 4Järva vald-
442Egert Rander 4Tallinna linn-
660Egert Vingisaar 4Paide Lasteaed-
483Georg Rosme 4Paide Lasteaed-
599Heigo Tischler 4Paide Lasteaed-
568Heinrich Tahur 4Paide Lasteaed-
416Henri Punapart 4Paide valla Lasteaed-Kool-
64Horre Haamer 4Paide Lasteaed-
270Jander Lepp 4Paide Lasteaed-
395Kaidor Petsaar 4Paide Sookure Lasteaed-
244Karl Kängsep 4Tallinna linn-
686Kaur Sõrmus 4Paide Sookure Lasteaed-
225Kenert Kullamaa 4Tallinna linn-
687Kris Sõrmus 4Paide Sookure Lasteaed-
387Kris-Marti Parts 4Väätsa Lasteaed-
388Kristofer Pavlov 4Paide Sookure Lasteaed-
649Laur Lukas Vestung 4Tallinna linn-
14Lauri Altküla 4Paide linn-
306Margus Melnik 4Järva vald-
133Markus Kalaus 4Paide linn-
376Mikk Pajula 4Paide Sookure Lasteaed-
300Miko Martjak 4Paide Sookure Lasteaed-
374Priit Paesüld 4Paide Sookure Lasteaed-
303Raimond Matsi 4Paide linn-
744RAINIS PUIO 4-
577Rait Tamme 4Paide Sookure Lasteaed-
342Rasmus Nugis 4Paide linn-
106Reio Jalakas 4Ahula Lasteaed - Algkool-
741ROBERT ZAVADSKIS 4-
268Romet Lepanurm 4Paide Sookure Lasteaed-
410Romet Priisalu 4Paide Sookure Lasteaed-
319Siim Mõttus 4Paide Sookure Lasteaed-
723SIMON RANDVÄLI 4-
621Sten Tõnisson 4Järva vald-
157Thor Kask 4Rae vald-
460Timo Rea 4Harku vald-
487Tõnis Rull 4Järva vald-
208Tormi Kool 4Paide Lasteaed-
719TREVAN TOOMSE 4-

5 aastaste tüdrukute jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

kohtnumbernimivanuselukoht/lasteaedtulemus
-169Adele Kesküla 5Paide Sookure Lasteaed-
314Aleksandra Moskalkova 5Paide Lasteaed-
637Aleksandra Valter 5Paide Sookure Lasteaed-
132Annabell Kalaus 5Paide linn-
8Elina Alajan 5Paide Sookure Lasteaed-
656Emma Loree Vilipõld 5Peetri Kool-
17Emma-Liisa Annamaa 5Tarbija Lastaed-Kool-
297Isabel Martin 5Paide linn-
383Jete- Liise Paltsmar 5Paide Lasteaed-
692KAILEEN KIIS 5-
625Keitlyn Unt 5Paide Lasteaed-
105Kerli Jakimainen 5Paide Lasteaed-
779KIRKE GLOOR 5-
196Kreete-Marii Klaas 5Paide Lasteaed-
461Krisabel Emilia Rebane 5Paide Lasteaed-
703KRISTELLA NAUTRAS 5-
652Laura Viilup 5Paide linn-
730LAURETTE KOHV 5-
367Lenna Ottisaar 5Paide Lasteaed-
612Liisa Grete Truumees 5Paide Lasteaed-
94Liisa-Maria Indus 5Paide linn-
61Lisandra-Crisette Galindons 5Paide Sookure Lasteaed-
6Loreen Abner 5Paide Sookure Lasteaed-
532Loreen Siivesti 5Pärnu linn-
485Mariel Rudissaar 5Paide Sookure Lasteaed-
186Marta Elli Kiuru 5Paide Lasteaed-
234Melissa-Mia Kuusmaa 5Paide linn-
717MIA GABRIELA KUHLAP 5-
721MIIA GRANDBERG 5-
301Miia Mass 5Paide Lasteaed-
411Miia Pruual 5Järva vald-
241Mirtel Kõrvek 5Paide Lasteaed-
313Natali Morozov 5Paide Lasteaed-
399Nora-Liisa Piigert 5Järva vald-
453Pihla Mari Raudkivi 5Peetri Kool-
464Sandra Reidak 5Tarbija Lastaed-Kool-
202Sofia Heleen Koit 5Paide linn-
308Säsili Sofie Merilaine 5Pärnu linn-

5 aastaste poiste jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

kohtnumbernimivanuselukoht/lasteaedtulemus
-32Andre Block 5Paide Sookure Lasteaed-
672Andri Võsa 5Paide Lasteaed-
771ATS SAAR 5-
499Brendon Sagor 5Paide Lasteaed-
41Erik Eglit 5Tallinna linn-
674Franz Vänt 5Pärnu linn-
215Harry Kotkas 5Viimsi vald-
714JAN-FRED UUSMAA 5-
111Jarmo Jaska 5Paide Sookure Lasteaed-
330Jasper Naaber 5Tallinna linn-
266Joonas Lemvald 5Imavere Lasteaed Mõmmi-
237Juhan Kõnno 5Paide Lasteaed-
396Kairo Petsaar 5Paide Sookure Lasteaed-
276Karl-Marcus Lindre 5Paide linn-
778KERDO KAZLAUSKAS 5-
205Kevin Komarov 5Paide Sookure Lasteaed-
729KEVIN KOZLOV 5-
428Kiur Pärn 5Paide Lasteaed-
129Kristofer Robin Kaare 5Paide Sookure Lasteaed-
173Käsper Kiis 5Paide linn-
394Mario Petrov 5Paide Lasteaed-
624Markus Jüri Umal 5Paide Lasteaed-
240Marten Kõrvek 5Paide Lasteaed-
312Marten Moorits 5Imavere Lasteaed Mõmmi-
102Miko Marten Jaanof 5Paide Lasteaed-
232Oliver Kuuse 5Paide Sookure Lasteaed-
508Oliver Salmu 5Paide Lasteaed-
76Orm Oskar Heinsalu 5Paide linn-
482Raiden Roovere 5Türi vald-
743RANDO VASSAR 5-
27Rasmus Avloi 5Paide Sookure Lasteaed-
382Rasmus Palmsaar 5Paide Lasteaed-
701RASMUS RÜÜTLI 5-
230Rauli Kuus 5Jõgevamaa-
675Robin Vänt 5Pärnu linn-
503Siim Sala 5Paide Sookure Lasteaed-
121Steven Jõekallas 5Paide valla Lasteaed-Kool-
458Timo Raudsepp 5Paide Lasteaed-

6 aastaste tüdrukute jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

kohtnumbernimivanuselukoht/lasteaedtulemus
-122Adeele Jõgi 6Tallinna linn-
401Adeele Piirsalu 6Järva vald-
263Adele Leinemann 6Tallinna linn-
433Adeline Pärna 6Paide Lasteaed-
222Aleksandra Kuik 6Paide Sookure Lasteaed-
36Anna Buatier 6Paide linn-
167Carmen Kerk 6Väätsa Lasteaed Paikäpp-
44Emili Eilmann 6Järva vald-
238Emili Kõonurm 6Paide Lasteaed-
527Emily Selter 6Paide Lasteaed-
360Grete Oro 6Paide Lasteaed-
391Hanna-Brith Pelt 6Imavere Põhikool-
365Helene Katreen Osula 6Paide Sookure Lasteaed-
750HELMI VAHTER 6-
101Janette Elfriede Jaago 6Järva vald-
354Kaisa Okas 6Paide Sookure Lasteaed-
162Karola Keerles 6Paide Lasteaed-
647Karolin Vessart 6Paide linn-
362Keandra Ortikova 6Paide Lasteaed-
227Krisete Kullamaa 6Tallinna linn-
140Laura Kalmus 6Paide Lasteaed-
381Laura Palmsaar 6Paide Lasteaed-
542Laura-Liis Sklave 6Paide Sookure Lasteaed-
322Liis Marii Mägi 6Paide Lasteaed-
590Liisel Tempel 6Viimsi vald-
579Lorete Tammepõld 6Pärnu linn-
57Margaret Feštšin 6Paide Lasteaed-
364Meeri-Mai Osolin 6Paide Sookure Lasteaed-
680Mia Stamm 6Järva vald-
645Mia Anelle Vene 6Paide Sookure Lasteaed-
756MIA-LOORE PENT 6-
679Olivia Övel 6Paide Sookure Lasteaed-
108Renata Eliis Jallai 6Tallinna linn-

6 aastaste poiste jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

kohtnumbernimivanuselukoht/lasteaedtulemus
-197Alex Klein 6Tallinna linn-
79Arman Hindreku 6Paide linn-
598Aron Tischler 6Paide Sookure Lasteaed-
43Cris Eilmann 6Järva vald-
562Crisjan Zäuram 6Paide Lasteaed-
673Erik Võtti 6Paide Sookure Lasteaed-
251Hendrik Laas 6Paide Lasteaed-
302Hendrik Matsi 6Paide linn-
117Henry Juhandi 6Tarbija Lastaed-Kool-
406Hugo-Mattias Pops 6Paide linn-
783JAKOB KILMI 6-
574Jan Tamme 6Paide Sookure Lasteaed-
279Jürgen Loddis 6Paide Lasteaed-
563Karel Otto Taaler 6Paide Sookure Lasteaed-
29Karl Beet 6Paide linn-
78Karl Martin Helenurm 6Tarbija Lastaed-Kool-
142Karl-Erik Kangro 6Väätsa Lasteaed-
242Kasper Kägu 6Väätsa Lasteaed-
163Kenneth Keian 6Viimsi vald-
50Keron Ellermaa 6Paide Lasteaed-
226Kert Kullamaa 6Paide linn-
139Martin Kalle 6Järva vald-
380Martin Eduard Palm 6Paide linn-
55Mihkel Evert 6Põltsamaa vald-
25Oliver Keir Autor 6Põltsamaa Ühisgümnaasium-
709OSCAR NÄREP 6-
452Paul Raudkivi 6Peetri Kool-
277Raiten-Marten Lindre 6Paide linn-
455Rasmus Raudsepp 6Paide linn-
724RIHHARD RAIKU MAASIK 6-
484Roger Rosme 6Paide Lasteaed-
502Roger Saks 6Paide Sookure Lasteaed-
115Sander Jorsh 6Tallinna linn-
201Sander Koha 6Väätsa Lasteaed-
418Siim Punapart 6Paide valla Lasteaed-Kool-
459Sten Rea 6Kuusalu vald-
257Steven Lauk 6Paide linn-
718TRISTAN TOOMSE 6-

7 aastaste tüdrukute jooksu tulemused

kohtnumbernimivanuselukoht/kooltulemus
1770ANNI SAAR 74:43,83
2350Iris Madleen Nõmper 7Tallinna linn4:54,83
3214Adele Kotkas 7Viimsi vald4:57,65
4146Karola Karell 7Paide HPK5:04,62
5505Sarah Salami 7Roosna-Alliku Põhikool5:16,65
6634Diomi Laureen Vainumäe 7Paide PK5:25,74
7423Berta Põder 7Pärnu linn5:29,17
8213Mila Maria Kotjuh 7Paide HPK5:36,28
9220Lisandra Kruusement 7Paide HPK5:43,12
10315Grete-Mia Murd 7Paide PK5:46,68
11438Janeli Raal 7Järva-Jaani Gümnaasium5:47,23
12535Stella Emilia Sild 7Paide Sookure Lasteaed5:47,83
13351Janely Ojakõiv 7Järva-Jaani Gümnaasium5:49,34
14135Leila Kaldam 7Paide HPK5:57,81
1513Rania Alsayed 7Paide HPK6:03,56
16476Liisbet Rohtla 7Paide PK6:05,56
17184Mia-Mai Kirss 7Paide HPK6:06,36
18731MIRELL KOHV 76:12,96
19384Maribell Paltsmar 7Paide HPK6:13,77
20333Janeli Neido 7Paide Gümnaasium6:16,27
21655Laura-Liis Vikat 7Aravete Keskkool6:18,65
22467Teele Renser 7Paide HPK6:26,43
23141Keitlin Kams 7Koigi Kool6:31,12
24171Annabel Kiis 7Paide HPK6:34,72
25207Käti Kool 7Paide PK6:41,52
26569Jaanika Talts 7Väätsa Põhikool6:44,56
27393Laura Permanson 7Paide HPK6:45,83
28615Emmeliine Tšeljadinova 7Väätsa Põhikool7:00,28
29309Käroli Miller 7Paide PK7:09,14
30310Marite Moorits 7Imavere Põhikool7:16,83
31533Sandra Siivesti 7Pärnu linn7:20,03
32335Laura-Maria Neudorf 7Väätsa Põhikool7:34,15
33519Katriine Seeberg 7Paide PK7:35,37
34534Liisa Sild 7Paide PK7:38,02
35370Kärt Paabo 7Paide PK7:41,77
36462Nele- Liis Reemann 6Paide Lasteaed7:59,68
37734GERLI STRUMILA 78:02,64
38525Karoliina Selli 7Paide Sookure Lasteaed8:04,23
39203Mia-Marii Koitla 7Paide HPK8:18,64
40304Mariliis Mehiste 7Paide HPK8:27,96
41152Lisandra Karu 7Paide PK8:32,03

7 aastaste poiste jooksu tulemused

kohtnumbernimivanuselukoht/kooltulemus
1465Ruudi Reinumägi 7Põltsamaa vald4:16,93
2798OSKAR VAHEMETS 74:28,69
3653Ramon Viilup 7Paide linn4:39,28
4651Kert Viiklaid 7Paide Gümnaasium4:39,87
5221Joel Kruuts 7Paide Sookure Lasteaed4:41,54
6690MARTEN TIIDRUS 74:44,15
763Sander Grauen 7Keila4:49,88
8293Maark Maimann 7Roosna-Alliku Põhikool4:56,77
9341Randel Nugis 7Paide Gümnaasium4:57,43
10278Praien Ling 7Tarbija Lastaed-Kool5:05,31
11475Mirko Rohtjärv 7Paide PK5:06,39
12245Robin Kärner 7Järva-Jaani Gümnaasium5:12,05
13440Robin Randalainen 7Imavere Põhikool5:14,83
14613Karl Truus 7Paide PK5:19,56
15189Jessper Kivimurd 7Imavere Põhikool5:28,57
16635Richard Valge 6Saku vald5:29,12
17732KASPAR RÕKOVANOV 75:33,58
18250Remy Laar 7Paide HPK5:37,40
1980Kert Hinrikus 7Paide HPK5:38,49
20642Rasmus Veiksalu 7Põhja-Pärnumaa vald5:41,43
21160Karl Marten Kattel 7Paide Sookure Lasteaed5:42,59
22670Uku Vors 7Paide HPK5:48,62
23610Mikk Trummel 7Järva-Jaani Gümnaasium5:53,68
24143Krister Kangro 7Paide HPK6:03,99
25618Maur Tubin 7Järva-Jaani Gümnaasium6:05,26
26261Hanno Lehemets 7Paide HPK6:06,14
27494Ado Gerrit Saar 7Paide HPK6:08,86
28547Jargo Johannes Sootla 7Väätsa Põhikool6:09,68
29666Cevin Vorokhta 7Paide HPK6:10,73
30424Georg Põder 7Roosna-Alliku Põhikool6:12,53
31436Mikael Pärnsalu 7Väätsa Põhikool6:15,40
32194Simo Kivisoo 7Paide PK6:16,21
33408Thomas Sebastian Prants 7Järva-Jaani Gümnaasium6:16,94
34549Kaupo Soroka 7Väätsa Lasteaed Paikäpp6:18,99
35409Rasmus Oliver Prees 7Väätsa Põhikool6:33,29
36510Uku Salum 7Paide Sookure Lasteaed6:38,46
37348Andre Nõmmik 7Imavere Põhikool6:41,12
38492Marten Rätsep 7Paide HPK6:42,54
39631Janno Vahesalu 7Paide PK6:44,09
4070Sander Heinaste 7Paide PK6:45,24
4189Marten Ilger 7Paide PK6:45,88
4249Jaanek Eisan 7Tapa vald6:50,37
43705RICO MIHHAILOV 76:53,43
44386Cristofer Parm 7Paide HPK6:56,84
45307Markkus Melnik 7Aravete Keskkool7:00,06
46352Kristo Ojaste 7Paide PK7:00,99
47582Henrik Tammiste 6Saue vald7:14,37
48628Romet Vahar 7Paide HPK7:15,81
49764KASPAR MÖLDER 77:17,72
5099Tristan Ivanov 7Paide HPK7:18,34
51501Andri Sakjas 7Järva-Jaani Gümnaasium7:50,46
52247Oliver Köhler 7Paide HPK7:52,14
53567Hans Heiki Tahur 7Paide PK7:53,00
54715MATTIAS ORUMAA 77:55,78
5558Kristian Fomin 7Narva linn8:21,05
561Andreas Aabla 7Paide PK8:40,74
57614Tevon Trääl 7Paide HPK8:41,03

8 aastaste tüdrukute jooksu tulemused

kohtnumbernimivanuselukoht/kooltulemus
1580Mariete Tammepõld 8Pärnu linn4:17,83
2546Marii Soosalu 8Roosna-Alliku Põhikool4:23,80
3216Ly Kotkas 8Paide HPK4:35,84
4473Brigitta Maria Riipus 8Põltsamaa Ühisgümnaasium4:56,70
5603Emma Henette Tooming 8Roosna-Alliku Põhikool4:57,70
6110Kirke Jammer 8Viimsi vald4:58,81
7605Tairi Tops 8Väätsa Põhikool5:04,30
8136Keete Kalju 8Tallinna linn5:08,11
971Mia Mirthel Heinla 8Roosna-Alliku Põhikool5:09,71
10644Leene Veldre 8Paide HPK5:17,93
11321Käti Mägi 8Paide PK5:21,08
12636Rosanna Valge 8Saku vald5:24,09
1388Meriliis Härm 8Imavere Põhikool5:27,17
14144Kätriin Kangro 8Väätsa Põhikool5:27,95
15466Getter-Liis Reinvart 8Väätsa Põhikool5:36,70
16468Doris Renter 8Koigi Kool5:37,31
17688Sandra Šelgunov 8Imavere Põhikool5:40,05
18260Mirtel Lees 8Koigi Kool5:53,78
19765KAISA HELEEN RULL 85:54,30
20586Lilli Johhanna Teas 8Imavere Põhikool6:05,71
21123Desiree Jõgi 8Tallinna linn6:08,30
22698NELERIIN OLLE 86:10,99
23229Marii Kutsar 7Koigi Kool6:14,40
24443Heleriin Rander 8Tallinna linn6:16,20
25774MIIA-MIRELLE LEPANURM 86:18,79
26742MARIBEL KAZLAUSKAS 86:19,30
27641Hanna-Liisa Vassar 8Paide PK6:28,17
28379Kristel Palm 8Paide linn6:29,89
29548Saara Eliise Sootla 8Väätsa Põhikool6:32,06
30700ALISA ABASKINA 86:40,80
31531Kendra Siimon 8Paide HPK6:43,80
32578Marleen Tammekunn 8Paide HPK6:44,61
33630Andra Miia Vaher 8Paide HPK6:53,70
34767GRETE MICHELSON 76:54,33
35377Janeli Pala 8Väätsa Põhikool6:56,40
36445Ketlin Randmaa 8Väätsa Põhikool6:56,84
37328Kreteli Männiste 8Paide PK6:57,89
38233Pille-Riin Kuusik 8Väätsa Põhikool6:58,34
39495Kertu Adele Saar 8Paide PK6:59,40
40755JANELLE AMMERMANN 87:07,99
4120Lovise Anvelt 8Väätsa Põhikool7:15,83
42766KAIRELI KALDA 87:21,02
43192Kerli Kivimägi 8Väätsa Põhikool7:38,02
44292Marinelle Maasing 8Imavere Põhikool7:47,58
45421Githa-Elizabeth Puulmanni 8Saue vald-

8 aastaste poiste jooksu tulemused

kohtnumbernimivanuselukoht/kooltulemus
1471Ramon Ridalaan 8Kiili vald3:57,02
2604Steven Tooming 8Paide HPK4:16,07
340Rasmus Eelsaar 8Paide HPK4:25,78
4286Aaron Maarend 8Paide PK4:35,21
5412Oliver Pruual 8Koigi Kool4:37,41
6414Joosep Pudel 8Roosna-Alliku Põhikool4:38,12
7441Romet Randalainen 8Imavere Põhikool4:41,21
8626Toivo Uusna 8Põltsamaa vald4:41,83
9693MATHEO NUGA 84:42,41
10107Ranel Jallai 8Tallinna linn4:43,72
1165Airon Haarde 8Paide PK4:44,52
12104Mihkel Jagant 8Viru-Nigula vald4:50,52
1351Teodor End 8Rae vald4:51,31
14712KALMER SOONISTE 84:53,44
15780GERT GLOOR 84:58,52
16252Reigo Lain 8Tapa vald5:01,12
1710Kevin Alev 8Paide HPK5:01,59
18747MAGNUS SAPP 85:15,52
19608Romet Troost 8Paide Gümnaasium5:18,75
20575Kevin Tamme 8Roosna-Alliku Põhikool5:19,65
21451Hugo Raudkivi 8Järva vald5:21,97
22739KONRAD KESKÜLA 55:22,59
23509Simon Salmu 8Paide HPK5:23,92
24600Tairo Tischler 8Paide PK5:24,40
25372Ken-Raidon Paabos 8Paide linn5:29,52
2660Gerto Galindons 8Paide HPK5:30,52
27470Bert Repnau 8Imavere Põhikool5:32,16
28131Olari Kala 8Imavere Põhikool5:33,02
29151Karl-Kristo Karu 8Paide HPK5:33,71
3090Mattias Ilp 8Paide PK5:34,44
31587Lukas Martti Teas 8Imavere Põhikool5:35,81
32403Kimi-Reiko Pilipenko 8Väätsa Põhikool5:36,31
33224Kauri Kullamaa 8Paide linn5:39,02
3477Gregor Helbma 8Paide PK5:39,89
35182Karl-Erik Kirsipuu 8Põltsamaa vald5:42,06
36150Tomi Karro 8Paide HPK5:44,71
3756Oskar Evert 8Põltsamaa vald5:46,16
38572Paul Marcus Talviste 8Paide HPK6:02,56
3933Andreon Block 8Paide HPK6:35,63
40664Tristan Vissak 8Paide PK6:56,71
41683Christian Suuressaar 8Paide PK7:31,94
42187Kert Kiveste 6Paide valla Lasteaed-Kool8:17,18
43516Marten Saul 8Järva-Jaani Gümnaasium-

9 aastaste tüdrukute jooksu tulemused

kohtnumbernimivanuselukoht/kooltulemus
1694MATILDA VAHTER 94:21,33
23Alandra Aasma 9Paide HPK4:29,16
3415Anette-Liisa Pukman 9Paide PK4:39,81
4490Alexandra-Mariah Rõuk 9Tapa vald4:42,97
5650Laura Loviise Vestung 9Tallinna linn4:44,00
6179Carolin Kirs 9Paide PK4:59,88
7280Frida Loog 9Tartu linn5:08,02
8481Rhea Silvia Roosmäe 9Paide HPK5:09,74
9288Made-Marleen Maasi 9Koeru Keskkool5:12,59
10627Ursula Uusna 9Põltsamaa vald5:13,20
1197Luisa-Mirell Ivanov 9Paide PK5:15,66
12323Maire Mänd 9Roosna-Alliku Põhikool5:17,53
13769MIIA SAAR 95:26,87
14429Kristella Pärn 9Tallinna linn5:38,22
1522Reelika Arro 9Tarbija Lastaed-Kool5:39,21
16200Brittel Koha 9Väätsa Põhikool5:42,84
17305Kristy Melnik 9Aravete Keskkool5:47,63
18180Anelle-Riin Kirsipuu 9Aravete Keskkool5:50,71
19357Grete Marie Olde 9Paide HPK6:08,29
20264Laura-Lii Lemküll 9Paide PK6:19,10
215Eliisa Aava 9Väätsa Põhikool6:27,52
22616Meribel Tšetsotka 9Imavere Põhikool6:29,47
2339Laura-Sandra Bäärt 9Imavere Põhikool6:30,15
24405Säde Poll 9Paide linn6:32,34
25676Adeele Väärtmaa 9Väätsa Põhikool6:39,94
26669Mia Vors 9Paide HPK6:48,94
27753MAREN TIIDRUS 96:50,43
282Kertu Aabla 9Paide PK7:11,21
29100Kelli Ivask 9Paide HPK7:14,34
30588Karmely Eliis Tegelmann 9Paide PK7:16,13
31763ADEELE KOOL 97:22,69
32611Carolin Truumees 9Paide PK7:27,94
33166Mirjam Kerb 9Väätsa Põhikool7:29,27

9 aastaste poiste jooksu tulemused

kohtnumbernimivanuselukoht/kooltulemus
1422Andreas Põder 9Paide PK3:56,57
2543Kristen Soha 9Rae vald4:00,77
3520Kristen Seeberg 9Paide PK4:02,61
4797KAUR-MATTIAS KUUSKME 94:05,98
5657Gustav Vilk 9Põltsamaa Ühisgümnaasium4:14,99
6389Robin Peetsalu 9Paide HPK4:16,62
7589Keiro Stevon Tegelmann 9Paide PK4:18,15
8661Rasmus Vingisaar 9Paide PK4:26,01
9697MARTIN ARULA 94:26,42
10346Madis Nõmm 9Paide PK4:28,98
11114Marten Jorsh 9Tallinna linn4:31,52
12506Younes Salami 9Roosna-Alliku Põhikool4:31,97
13345Kaspar Nurmsalu 9Paide HPK4:34,49
14397Kaspar Pettai 9Paide HPK4:35,30
15404Markus Polkovnikov 9Paide PK4:46,14
1616Breneth Amos 9Tallinna linn4:51,48
17515Andero Saul 9Paide PK4:59,88
18659Kaur Vilpuu 9Paide HPK5:00,31
1921Märten Arold 9Paide PK5:00,85
20299Mihkel Martjak 9Väike-Maarja vald5:11,17
21707GEORG TINGAS 95:24,11
22594Rasmus Teter 9Koigi Kool5:25,80
23369Ott Ottisaar 9Paide PK5:26,43
24378Märten Pala 9Väätsa Põhikool5:26,90
25437Stefan Pärnsalu 9Väätsa Põhikool5:41,16
26253Rico Robin Langerpaur 9Paide HPK5:45,53
27758ROMET PALMIPUU 95:47,76
28524Erki Selli 9Paide PK5:49,76
2930Cristopher-Raul Bekker 9Roosna-Alliku Põhikool5:52,18
3019Keiro Anvelt 9Imavere Põhikool5:56,11
31514Silver Sarapik 9Väätsa Põhikool6:05,88
32298Mattis Martjak 9Paide PK6:06,30
33638Markus Valting 9Paide HPK6:09,39
34223Mairon Kuik 9Paide HPK6:13,43
35327Tarvi Mändla 9Väätsa Põhikool6:14,82
3647Raul Eilmann 9Järva vald6:16,40
37271Romet Lepp 9Kose vald6:17,26
38177Rain Kinsiver 9Paide HPK6:17,71
39337Richard Neudorf 9Väätsa Põhikool6:18,27
40243Kenneth Kägu 9Väätsa Põhikool-
4159Martin Fomin 9Narva linn-
4223Randon Asu 9Tallinna linn-

10 aastaste tüdrukute jooksu tulemused

kohtnumbernimivanuselukoht/kooltulemus
1118Laura Juhanson 10Paide HPK8:01,69
2583Maria Tammiste 10Saue vald8:42,21
354Liisa Lisette Evert 10Põltsamaa vald8:54,27
4799MIRTEL KIVIRAND 109:01,93
569Mariken Hein 10Paide HPK9:10,14
6259Mirell Lees 10Koigi Kool9:18,04
782Lisete Hints 10Paide PK9:47,64
8677Grete Õitspuu 10Paide PK10:06,14
9325Merili Mänd 10Roosna-Alliku Põhikool10:14,26
10103Mirtel Jaas 10Paide HPK10:15,77
11145Isabel Kangur 10Paide HPK10:21,83
12170Emma Kesküla 10Paide HPK10:24,92
13539Kateisha Sinha 10Paide HPK10:43,45
14426Riti Põder 10Roosna-Alliku Põhikool10:53,09
15269Berit Lepp 10Paide PK11:11,73
16678Keiti-Marii Õun 10Roosna-Alliku Põhikool11:12,71
17324Marili Mänd 10Roosna-Alliku Põhikool11:14,75
18607Janete Treial 10Paide PK11:16,08
19760LAURALIIS TEAS 1011:22,75
20126Hanna Jürgens 10Pärnu linn11:30,45
21597Janne Tiiter 10Väätsa Põhikool11:31,64
22258Kedi Laur 10Imavere Põhikool11:35,14
23164Amanda Marie Kelder 10Paide HPK11:37,18
24130Minna-Mai Kaas 10Paide PK11:37,18
25156Lille Riin Kask 10Rae vald11:42,23
26188Jessika Kivimurd 10Imavere Põhikool12:02,39
27267Heili Lepanurm 10Paide PK12:10,30
28209Eliise Koovit 10Paide HPK12:29,95
29746KAILI-SANDRA OLLE 1013:23,15
3086Helena Hurt 10Väätsa Põhikool13:37,78
3152Liilia Ennok 10Väätsa Põhikool13:39,98

10 aastaste poiste jooksu tulemused

kohtnumbernimivanuselukoht/kooltulemus
1472Romet Ridalaan 10Kiili vald6:56,36
262Kaspar Grauen 10Keila7:25,88
34Sten Andreas Aasma 10Paide PK7:39,99
4592Gregor Tepp 10Rakvere linn7:48,73
5469Sander Renter 10Koigi Kool8:59,01
642Hugo Eiche 10Paide linn9:12,07
7344Tomi Nurmik 10Paide PK9:16,63
8340Otto Nugis 10Paide PK9:41,43
9474Kristofer Aurelius Riipus 10Põltsamaa Ühisgümnaasium9:43,63
10447Rasmus Rannik 10Paide PK9:48,49
11204Even Koka 10Väätsa Põhikool10:02,43
12155Karl August Kask 10Rae vald10:05,56
1326Andreas Avloi 10Paide Gümnaasium10:08,28
14316Kristjan Muuga 10Väätsa Põhikool10:29,76
15124Marttes Järve 10Väätsa Põhikool10:32,26
1687Karl Evart Härm 10Väätsa Põhikool10:44,30
1728Andri Beet 10Paide Ühisgümnaasium11:03,12
1883Kevin-Marcus Hirbaum 10Väätsa Põhikool11:15,02
19248Martin Kütt 10Paide PK11:16,72
20273Andre Liidaru 10Paide HPK11:21,88
21523Simo Seleznjov 10Paide HPK11:22,42
2245Lembitu Eilmann 10Järva vald11:27,53
23363Kris-Mario Ortikova 10Paide HPK11:39,96
24646Andry Veskimäe 10Paide HPK11:55,46
25639Romet Valting 10Paide PK12:06,04
26463Markus Reidak 10Paide PK13:38,46
27738HENRI PEET 1016:29,11
28708RASMUS VALGMA 10-

11 aastaste tüdrukute jooksu tulemused

kohtnumbernimivanuselukoht/kooltulemus
1745HEDI ANDRE 117:19,02
211Meril Adeela Alev 11Tori vald7:52,59
3431Meribel Pärn 11Paide HPK8:52,58
4785HENELIN MIKIVER 119:00,58
5228Triinu- Liis Kuriks 11Imavere Põhikool9:09,72
6477Ingermai Rohtsalu 11Imavere Põhikool10:23,39
7113Alina Jeremtšuk 11Paide HPK11:06,98
8289Kairit Maasik 11Tarbija Lastaed-Kool11:35,14
9517Moonika Schasmin 11Imavere Põhikool12:29,02
10326Evelyn Mändla 11Paide HPK13:10,58
1138Kädi-Liis Bäärt 11Imavere Põhikool13:30,67

11 aastaste poiste jooksu tulemused

kohtnumbernimivanuselukoht/kooltulemus
1609Andreas Trumm 11Tartu linn7:19,30
2511Keimo Salumäe 11Imavere Põhikool7:32,70
3353Adam Ojava 11Toila vald8:00,11
437Arkadi Burujan 11Paide HPK8:21,28
5311Marko Moorits 11Imavere Põhikool8:54,21
6541Sander Sivkov 11Imavere Põhikool9:23,47
7347Agor Nõmmik 11Imavere Põhikool10:50,60
8254Keido Lasen 11Järva vald12:20,22
9784JEVGENI KORNOV 11-

 

Peakohtuniku poolt kinnitatud lõplik protokoll.