Rahvajooks 34

34. Viking Window Paide-Türi rahvajooks,
Türi lastejooksude tulemused

  4.oktoober 2015, pühapäev, Türil

3 aastaste tüdrukute jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

koht number nimi vanus elukoht tulemus
817 Adeele Jõgi 3 Tallinn -
1221 Anete Toom 2 Türi -
952 Angelina Lipp 3 Türi vald -
1052 Anneli Otsa 2 Lelle Alevik -
1395 BRIGITE SIIM 1 - -
792 Gerda Härm 3 Tallinn -
787 Iris Lednora Hosman 2 Türi -
1039 Kadrili Oja 2 Imavere vald -
1099 Kaisa Pärn 3 Türi vald -
1237 Kaisa Tähiste 3 Türi vald -
1222 Keiti Toom 3 Türi -
1403 KENDRA TREIER 2 - -
1063 Kerly Paumets 2 Türi vald -
1402 LAURA-LISETTE LAANUS 2 - -
850 Liisa-Lota Kasemägi 3 Türi -
1028 Lisbeth Nõlvak 3 Türi vald -
1090 Marie Punapart 3 Türi vald -
724 Marta Anvelt 1 Türi vald -
864 Martin Klein-Daka 3 Türi vald -
985 Merli Metsare 3 Kolu küla -
760 Mia Einla 3 Pärnu -
996 Mia Mäll 3 Viljandi -
1236 Mia Lisette Tõõtsu 3 Kabala küla -
717 Mia-Nora Alliksaar 3 Tallinn -
846 Mirell Kasar 3 Türi vald -
911 Mirtel Kõrts 4 Türi vald -
877 Rebeka Koppel 3 Türi vald -
976 Sigrit Meerits 2 Türi vald -
1170 Sirelii Soo 3 Türi -
960 Triinu Luukas 3 Türi vald -

3 aastaste poiste jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

koht number nimi vanus elukoht tulemus
890 Aadi Kukk 3 Türi -
1267 Andri Oleksiy Vartsaba 3 Türi vald -
1172 Carlos Soosaar 2 Vändra -
1256 Christofer Valang 3 Türi -
762 Endri Sander Elias 3 Türi vald -
1104 Gregor Rammo 3 Tallinn -
1270 Henri Veeberg 3 Särevere -
1390 HINDREK VELLAMÄE 3 - -
1127 Jarek Rhede 1 Türi -
887 Joonas Kreitsman 3 Türi vald -
1178 Jürgen Surva 3 Türi -
1189 Karel Otto Taaler 3 Türi -
741 Karl Beet 3 Paide -
727 Karl Märten Aren 2 Türi -
840 Karl-Erik Kangro 3 Türi vald -
1397 KASPAR REA 3 - -
1234 Kaspar Tõnisson 2 Türi vald -
859 Kert Kerem 3 Türi vald -
1389 KRISTOFER HANSEN 3 - -
794 Kristofer Illaste 1 Türi -
750 Lukas Eelmäe 2 Kose -
1295 Magnus Võtti 3 Türi vald -
908 Mairo Kõnnusaar 3 Türi vald -
993 Marko Muuk 3 Türi vald -
1003 Marten Mölder 3 Türi -
1375 MARTEN TOOMELA 3 - -
733 Mats Artur Avi 3 Türi vald -
706 Mauri Aavasalu 3 Tallinn -
946 Mick Liivamägi 3 Türi vald -
836 Mikk Markus Kaljur 2 Türi vald -
1023 Oliver Nurk 2 Särevere -
1072 Oskar Perner 3 Vändra -
1169 Oskar Soo 3 Türi vald -
845 Otto Marten Karu 3 Türi -
1107 Rainis Rand 1 Türi -
716 Rasmus Allemann 3 Türi vald -
777 Raul Hanschmidt 2 Türi vald -
833 Remo Kald 2 Türi vald -
1141 Robert Rüütel 3 Türi vald -
939 Robi Lepik 3 Türi vald -
1374 SIIM VILBU 2 - -
1396 STEN-MARTIN PÄRN 3 - -
793 Steven Iljin 3 Türi -

4 aastaste tüdrukute jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

koht number nimi vanus elukoht tulemus
869 Adeele Kontus 4 Türi vald -
1405 ANN-MARII METS 4 - -
1230 Annabel Tuimann 4 Türi Linn -
726 Annaliisa Aren 4 Türi -
739 Emma Beekmann 4 Türi -
1385 HANNA-EMILIE CAVEGN 4 - -
1121 Heidi-Merili Reinberg 4 Türi vald -
1292 Iris Vooremäe 4 Türi -
1132 Janette Rohtsalu 4 Viimsi vald -
825 Joanna Kaaret 4 Türi vald -
1049 Kaia Oss 4 Türi vald -
896 Karoliina Kunila 4 Türi-Alliku -
1408 KAROLIINE LEEMET 4 - -
1130 Katarina Risko 4 Türi vald -
902 Kateriina Kurvits 4 Türi vald -
913 Keilin Kägu 4 Türi vald -
1371 KELLY KALBRE 4 - -
1202 Kerttu Tarius 4 Türi vald -
1021 Kertu Nurk 4 Särevere -
1124 Kirke Renke 4 Türi vald -
1133 Laura Romm 4 Pauastvere -
813 Laura Alissa Juhkam 4 Türi -
1406 LISETE SUSI 4 - -
1180 Lisete Susi 4 Türi vald -
827 Lucy Maria Kahara 4 Türi vald -
923 Mariela Renate Labe 4 Palamuse -
807 Marina Jasson 4 Türi vald -
1017 Marta Norma 4 Türi vald -
1401 MARTA TOOME 4 - -
1285 Miamarii Villems 4 Türi -
1378 MIARIIN KROODO 4 - -
1244 Mirell Ummus 4 Türi -
876 Ragne Koppel 4 Türi -
1248 Raune Vahemaa 4 Tallinn -
1009 Rebbeca Neeme 4 Tallinn -
1096 Roosi Põllu 4 Türi vald -
1125 Sandra Rennit 4 Tallinn -
930 Victoria Lausma 4 Tallinn -
1085 Viktoria Plakk 4 Türi vald -

4 aastaste poiste jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1257 Andrek Valdur 4 Türi vald -
1048 Andren Oss 4 Kolu -
812 Andris Juhkam 4 Türi vald -
943 Aron Lieberg 4 Väätsa vald -
1109 Brayan Rang 4 Türi vald -
938 Danver Lepik 4 Rae vald -
1250 Enry Vahtre 4 Türi vald -
819 Evert Jõgi 4 Türi -
1013 Handre Nirgi 4 Türi vald -
1231 Kaarel Tuimann 4 Türi -
1218 Karl-Kaspar Tomberg 4 Tallinn -
800 Kaur Ivanov 4 Türi -
974 Kevin Mattisen 4 Jõgeva vald -
1114 Martin Raudsepp 4 Änari küla -
910 Märten Kõpp 4 Tallinn -
1286 Oskar Villems 4 Türi -
1392 RASMUS KADAK 4 - -
1047 Regor Orav 4 Türi vald -
901 Remy Kurg 4 Tartu -
1073 Renet Pesti 4 Türi vald -
788 Robin Lednardo Hosman 4 Türi -
1126 Sergo Rennit 4 Tallinn -
1225 Toomas Treier 4 Tallinn -
1404 TREVOR TREIER 4 - -
1382 UKU TOMINGAS 4 - -

5 aastaste tüdrukute jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

koht number nimi vanus elukoht tulemus
755 Anni-Adele Eidemiller 5 Türi -
703 Anni-Marii Aare 5 Türi -
818 Desiree Jõgi 5 Tallinn -
986 Eliisa Miadzieles 5 Türi vald -
886 Hanna Kreitsman 5 Türi vald -
997 Hella-Maria Mändma 5 Tootsi vald -
1386 IDA MARIA CAVEGN 5 Tallinn -
948 Ingrid Lill 5 Türi vald -
1102 Jade Rajasaar 5 Türi vald -
820 Jete-Maria Järve 5 Türi vald -
1210 Kaisa Mirella Teder 5 Kose-Uuemõisa -
1024 Karoliine Nurmik 5 Türi vald -
841 Katriin Kangro 5 Türi vald -
1149 Kristelle Saks 5 Kehtna vald -
920 Liis Laagemann 5 Türi vald -
759 Liisbet Einla 5 Pärnu -
1181 Luisa Susi 5 Türi vald -
1273 Madeleine Veerpalu 5 Tallinn -
965 Mareli Maisalu 5 Türi vald -
1135 Mari Roosme 5 Türi vald -
1144 Mari-Liis Saadov 5 Türi vald -
1177 Marta Suitsberg 5 Türi -
707 Mia Aavasalu 5 Tallinn -
705 Mia-Martha Aasaväli 5 Türi vald -
790 Raneli Hulko 5 Türi vald -
1067 Simona Pent 5 Tartu -
1253 Victoria Vaisma 5 Pärnu -

5 aastaste poiste jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

koht number nimi vanus elukoht tulemus
962 Aaron Maarend 5 Paide -
822 Aigar Jürioja 5 Türi vald -
1050 Ain-Cristo Ots 5 Türi vald -
1184 Andreas Šševerev 5 Türi vald -
1171 Carel Soosaar 5 Vändra -
849 Daniel Kasemägi 5 Türi vald -
763 Endrik Martin Elias 5 Türi vald -
1183 Gert Gregor Söörd 5 Paide -
1260 Gregor Vali 5 Tallinn -
1139 Gustav Rännel 5 Türi vald -
782 Heigo Heinsaar 5 Tallinn -
870 Jan-Markus Kontus 5 Türi vald -
1033 Kaupo Närripä 5 Türi vald -
1217 Kevon Tohv 5 Türi vald -
894 Lauri Kukk 5 Särevere -
1071 Lukas Perner 5 Vändra -
975 Maarek Meerits 5 Türi vald -
784 Mairold Heinsoo 5 Türi vald -
1091 Markus Punapart 5 Türi vald -
984 Marten Metsare 5 Kolu küla -
1393 MATTHIAS SEBASTIAN KONT 5 - -
1101 Mihkel Radala 5 Türi vald -
932 Oliver Lavrinenko 5 Türi vald -
769 Raiko Freig 5 Türi vald -
1129 Ranet Rikker 5 Vändra vald -
771 Rasmus Grupmann 5 Türi -
1120 Rauno Reinaste 5 Türi vald -
797 Reigo Isakar 5 Türi vald -
1044 Revo-Marten Ojand 5 Türi vald -
1381 ROMET TAADA 5 - -
712 Ruuben Ainsoo 5 Põlva -
1045 Sander Ojasaar 5 Türi vald -
872 Steven Kooser 5 Türi vald -

6 aastaste tüdrukute jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1199 Anette Tammoja 6 Türi vald -
1145 Ann Marii Saar 6 Türi -
702 Anna-Liisa Štiba 6 Türi vald -
710 Carolin Marii Aesma 6 Tallinn -
1268 Gertu Vau 6 Türi -
1156 Helerin Seera 6 Metsaküla -
1159 Isabel Sepp 6 Türi vald -
1373 JANELY VILBU 6 - -
1076 Jasmiin Piirmets 6 Türi vald -
831 Johanna Kalberg 6 Türi -
1092 Kadi Puu 6 Türi vald -
1269 Kaileen Veberson 6 Türi vald -
880 Kärt Koskor 6 Türi -
866 Laura-Liis Koks 6 Türi vald -
749 Lenneli Eelmäe 6 Kose -
947 Liisandra Liiver 6 Türi vald -
778 Lily Harak 6 Türi vald -
1200 Lisanna Tammoja 6 Türi vald -
1281 Lisänn Viilipus 6 Türi vald -
1083 Maaria Plakk 6 Türi vald -
1134 Meriliin Roos 6 Türi vald -
1000 Minni Loreen Männilaan 6 - -
980 Mirtel Merimäe 6 Türi vald -
770 Roosi Gansen 6 Türi -
989 Serena Miljan 6 Türi vald -
1245 Sireli Ummus 6 Türi -
1372 SUSANNA TREIBERG 6 - -

6 aastaste poiste jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

koht number nimi vanus elukoht tulemus
924 Andreas Lain 6 Türi vald -
1249 Egert Vahtre 6 Türi vald -
992 German Muntjan 6 Türi vald -
970 Jan-Marten Marrandi 6 - -
967 Jesper Maripu 6 Harku vald -
1095 Juhan Põllu 6 Türi vald -
1040 Karel Oja 6 Türi vald -
1025 Kaspar Nurmsalu 6 - -
922 Kristofer Laagus 6 Harku vald -
1409 KUSTI LEEMET 6 - -
1175 Markus Stokmann 6 Türi -
1018 Martin Norma 6 Türi vald -
810 Meiko Jeena 6 Türi vald -
1004 Mihkel Mölder 6 Türi -
1164 Oliver Sillamaa 6 Maardu -
1235 Oliver Tõnisson 6 Türi vald -
1264 Raidon Valling 6 Türi -
816 Rasmus Jõesuu 6 Türi vald -
1232 Rasmus Tuimann 6 Türi -
928 Rico-Robin Langerpaur 6 Türi vald -
1186 Robert Zinovjev 6 Türi vald -
1110 Robin Rannama 6 Türi vald -
1007 Roger Narmont 6 Tallinn -
1207 Romet Taumann 6 Türi vald -
1241 Sebastian Ukareda 6 Türi vald -
949 Steven Marti Lillipuu 6 - -
973 Simmo Matsina 6 Türi vald -
1224 Timo Treier 6 Tallinn -
1137 Tõnis Rusi 6 Türi -
1274 Tormis Uku Veerpalu 6 Tallinn -

7 aastaste tüdrukute jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1 811 Annabel Juhe 7 Türi 6:28,00
2 1054 Rosette Paane 7 Pärnu 6:36,00
3 991 Kristiina-Theresa Miller 7 Türi 6:37,16
4 1259 Maribel Valge 7 Türi vald 6:57,01
5 805 Indra Jahesalu 7 Käru vald 6:58,00
6 1148 Getter Saia 7 Türi vald 7:00,00
7 1010 Victoria Neeme 7 Tallinn 7:03,00
8 1043 Triine-Liis Oja 7 Imavere vald 7:31,00
9 1399 NELLY RIINER 7 - 7:34,16
10 1291 Ingrit Volmre 7 Türi 7:45,00
11 1411 KAROLY KARS 7 - 7:46,16
12 839 Sandra Kalvi 7 Tallinn 7:48,00
13 1287 Roosmarii Villems 7 Türi 8:10,00
14 1113 Liisa Raudsepp 7 Türi vald 8:12,00
15 821 Janette-Liis Jäätma 7 Türi 8:13,16
16 1006 Annabel Narits 7 Türi vald 8:15,00
17 1105 Eveli Rand 7 Türi 8:19,16
18 767 Laura Feldmann 7 Türi vald 8:19,17
19 1240 Gerda Türk 7 Türi 8:21,00
20 1123 Aleksandra Renke 7 Türi 8:27,00
21 1252 Emili Vaisma 7 Pärnu 8:39,00
22 744 Berit Biene 7 Türi vald 8:43,00
23 719 Elisabeth Aluoja 7 Türi vald 8:46,00
24 855 Mia Liselle Kattai 7 Türi vald 8:48,00
25 899 Kädily Kure 7 Türi 8:54,00
26 867 Kairit Kolk 7 Türi 9:13,00
27 1136 Marta Roosme 7 Türi 9:15,00
28 1228 Roosi Trušin 7 Pärnu 9:15,00
29 865 Kai-Kärolin Koks 7 Türi 9:19,16
30 1089 Lisette Punapart 7 Türi vald 9:22,16
31 1208 Elisa Emilia Teder 7 Kose-Uuemõisa 9:25,00
32 1005 Elisabeth Mücker 7 Türi 10:18,00
33 968 Karola Marist 7 Türi 10:31,00
34 1118 Liisa-Lorete Rehela 7 Türi vald 10:40,166
35 1064 Lysandra Paumets 7 Türi 10:55,00
36 1279 Birgit Vestung 7 Türi vald 10:58,16
37 773 Nora Haas 7 Türi 11:19,00

7 aastaste poiste jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1 843 Keimo Kari 7 Tapa 5:35,06
2 1298 Hendrik Välja 7 Audru vald 5:49,05
3 931 Kevin Lausma 7 Tallinn 5:54,04
4 950 Vallo Marten Lillipuu 7 - 5:55,00
5 851 Ove-Markus Kasemägi 7 Türi 5:55,08
6 830 Oliver Kajakas 7 Türi 6:11,06
7 897 Andreas Kupper 7 Türi vald 6:31,04
8 891 Aksel Kukk 7 Türi 6:32,04
9 929 Mihkel Laur 7 Türi 6:34,09
10 1103 Carlis Rak 7 Türi 6:54,05
11 837 Kardo Kallas 7 Türi vald 6:56,09
12 709 Jegor Adoniev 7 Tallinn 6:58,04
13 835 Marten Kaljur 7 Türi 7:04,08
14 1142 Hendrik Saadov 7 Türi 7:08,03
15 988 Remo-Keron Mikone 7 Türi 7:08,09
16 1152 Kevin Savi 7 Türi 7:18,05
17 740 Andri Beet 7 Paide 7:40,09
18 871 Sten Mathias Kontus 7 Türi 7:42,08
19 1053 Stevon Otsa 7 Lelle 7:52,06
20 834 Kermo Kaljas 7 Türi 8:12,00
21 1074 Simon Petrov 7 Türi 8:17,06
22 1020 Kaspar Nurk 7 Särevere 8:26,06
23 1158 Herman Sepp 7 Türi 8:40,01
24 1154 Henri Schmidt 7 Türi 8:43,00
25 1034 Üllas Närripä 7 Türi vald 8:43,02
26 1166 Alandro Sinivee 7 Türi vald 8:44,05
27 925 Jan Kevin Laineste 7 Türi vald 8:53,02
28 856 Sander Erik Kattai 7 Türi 9:07,03
29 1246 Jan Markus Uusleer 7 Türi 9:26,04
30 1383 MARCOS NÕURUS 7 - 9:35,05
31 838 Toomas Kallion 7 Türi 9:54,06
32 766 Karl-Eric Fatal 7 Türi vald 9:55,01
33 963 Kevin Maasik 7 Türi 10:13,03
34 718 Karl-Johan Alt 7 Türi 10:54,07
35 743 Tõnis Beljajev 7 Türi 11:52,02
36 944 Jan-Erik Liiders 7 Türi 11:53,05
37 765 Markus Eller 7 Türi 14:12,01

8 aastaste tüdrukute jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1 783 Helis Heinsaar 8 Tallinn 5:25,02
2 905 Keit Liis Kõiv 8 Rapla vald 5:59,06
3 853 Carmen Kazantseva 8 Viljandi 6:06,06
4 882 Heleriin Kotsulim 8 Türi vald 6:27,08
5 995 Marve Mägi 8 Türi vald 6:29,09
6 1400 KAISA-HELIN KASK 8 - 6:33,04
7 730 Kristina Arroval 8 Türi vald 6:34,06
8 1203 Mirtel Tarius 8 Türi vald 6:38,02
9 1165 Annabel Silm 8 Türi vald 6:45,09
10 981 Kärolyn Metsalu 8 Türi vald 7:01,06
11 863 Katriin Kivi 8 Türi 7:08,06
12 914 Anni Kärner 8 Kose vald 7:13,00
13 1263 Lisete Valkenklau 8 Türi vald 7:19,167
14 1168 Aleksia Sivtšik 8 Türi vald 7:20,09
15 907 Lysett Kõnnusaar 8 Türi vald 7:31,03
16 909 Maribel Kõpp 8 Tallinn 7:34,03
17 1185 Elise Zinovjev 8 Türi vald 7:36,06
18 1384 LISETTE TAADA 8 Peetri 7:41,02
19 1042 Karolin Oja 8 Türi 7:43,06
20 1098 Helena-Elis Pärenson 8 Türi vald 7:44,05
21 704 Karola Lee Aasavelt 8 Türi vald 8:01,05
22 1001 Triin Heleen Männilaan 8 Türi vald 8:02,05
23 1407 SARAH SIMSON 8 - 8:09,02
24 1410 REELIKA VEBERSON 8 - 8:13,06
25 798 Angela Iva 8 Türi 8:15,00
26 879 Karoli Koska 8 Türi vald 8:17,03
27 1079 Kirke Pindmaa 8 Türi vald 8:34,06
28 1081 Kristin Pipar 8 Türi vald 8:42,08
29 966 Annabel Makotkina 8 Türi vald 8:44,08
30 1167 Lisette Sirel 8 Türi vald 8:46,03
31 768 Anna-Liisa Frei 8 Türi 8:46,16
32 1227 Leelo Trušin 8 Pärnu 9:01,03
33 795 Aigi Ink 8 Türi vald 9:09,09
34 1212 Berit Terehov 8 Türi vald 9:19,09
35 854 Greete-Maria Kalatš 8 Türi vald 9:23,05
36 815 Iris Jurtšenko 8 Türi vald 10:00,04
37 1016 Karmen Norma 8 Türi vald 10:03,07

8 aastaste poiste jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1 1036 Aron Oja 8 Türi vald 5:15,00
2 1377 JANAR VERKMANN 8 - 5:28,06
3 1196 Rudolf Tamm 8 Tallinn 5:31,01
4 1219 Paul-Oskar Tomberg 8 Tallinn 5:34,03
5 1255 Trister Vaks 8 Särevere 5:37,00
6 754 Randar Ehasalu 8 Türi vald 5:55,04
7 736 Ron-Andri Bachman 8 Türi vald 5:57,00
8 1157 Hendrik Seera 8 Metsaküla 6:01,06
9 998 Oskar Männa 8 Türi vald 6:05,08
10 881 Tiit Koskor 8 Türi vald 6:07,17
11 1370 ALARI KIRISTAJA 8 Paide 6:17,79
12 917 Joonas Köhler 8 Türi vald 6:20,09
13 1376 MARTIN PARI 8 - 6:23,06
14 806 William Jahesalu 8 Käru vald 6:25,03
15 895 Daniel Kulõk 8 Türi 6:31,03
16 1297 Tomi Välimäe 8 Türi vald 6:33,07
17 956 Romet Luik 8 Türi vald 6:36,03
18 1278 Kait Veskimäe 8 Türi-Alliku 6:37,06
19 832 Joonas Kalberg 8 Türi vald 6:41,05
20 1097 Andreas Põllumäe 8 Türi 6:43,06
21 1078 Kristofer Piirsalu 8 Türi vald 6:45,00
22 1075 Franz Piirmets 8 Türi vald 6:48,03
23 1022 Kristjan Tobias Nurk 8 Türi vald 6:55,04
24 1027 Romet Nurmsalu 8 Türi vald 6:58,00
25 814 Brenet Junolainen 8 Türi vald 6:58,03
26 1387 SANDER SLET 8 - 7:02,07
27 1046 Ott Artur Ollik 8 Türi vald 7:03,05
28 941 Martin Leppik 8 Türi vald 7:10,09
29 753 Rain Erich Ehasalu 7 Türi 7:11,02
30 1226 Andri Troost 8 Türi vald 7:27,08
31 1161 Orm Mattias Siemann 8 Türi vald 7:34,06
32 1122 Jan-Martin Reinberg 8 Türi vald 7:37,05
33 1190 Stevo Taar 8 Türi vald 7:43,07
34 1173 Hugo Sooäär 8 Türi vald 8:27,08
35 1061 Rannet Palmsaar 8 Türi vald 8:35,09
36 1119 Siim Reimal 8 Türi vald 8:54,07

9 aastaste tüdrukute jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1 1388 GLORIA TEEARU 9 - 5:18,09
2 731 Hanna Arulepp 9 Türi vald 5:59,05
3 990 Hanna Katariina Miller 9 Türi 6:02,05
4 1026 Laura-Lisanna Nurmsalu 9 Paide 6:10,02
5 809 Mia Jasson 9 Kirna 6:17,09
6 1100 Miia Reet Raabe 9 Türi vald 6:27,08
7 735 Arianna Babii 9 Türi vald 6:32,03
8 711 Iiris Marii Aesma 9 Tallinn 6:33,03
9 1272 Katariina Veerpalu 9 Tallinn 6:40,05
10 1192 Heti-Ann Talviste 9 Türi 6:49,08
11 1055 Erika Pajo 9 Tallinn 6:57,04
12 940 Kristiina Leppik 9 Türi vald 7:05,06
13 1293 Sireli Vooremäe 9 Türi 7:10,03
14 888 Heidi Krik 9 Türi vald 7:11,06
15 1209 Johanna Teder 9 Ülejõe küla 7:14,06
16 921 Mari Laagemann 9 Türi vald 7:17,04
17 708 Anneli Aavola 9 Türi vald 7:21,02
18 786 Elizabeth Holdblom 9 Türi vald 7:26,01
19 824 Angely Kaaret 9 Türi 7:34,00
20 954 Sandra Loo 9 Türi vald 7:46,09
21 764 Helis Ella 9 Türi vald 7:52,04
22 1394 KATHRINE HALJAMÄE 9 - 7:53,02
23 915 Kristella Kärner 9 Türi 7:55,04
24 779 Kertu Haug 9 Türi 8:23,08
25 942 Lisete Letner 9 Türi vald 8:35,06
26 878 Claudia Kora 9 Türi vald 8:49,04
27 720 Aiki Martha Alviste 9 Türi vald 9:02,02
28 1070 Laura Perillus 9 Türi vald 9:19,167
29 701 Aleksandra Šalatova 9 Türi vald 9:55,08
30 1194 Carmel Tamm 9 Türi vald 10:32,07
31 1002 Lisette Mättas 9 Türi 10:34,01
32 1243 Rahel Ulp 9 Türi 10:36,04

9 aastaste poiste jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1 1195 Kardo Tamm 9 Kolga-Jaani 4:58,03
2 1379 IMRE KARTAU 9 - 5:13,06
3 903 Karel Kuurmaa 9 Türi vald 5:20,09
4 1261 Inkus Vali 9 Tallinn 5:34,04
5 1280 Steven Viigand 9 Rapla 5:39,03
6 842 Kristjan Kangur 9 Türi 5:42,00
7 861 Kert Kiik 9 Türi 5:45,02
8 848 Ats-Kristjan Kasemägi 9 Türi 5:45,06
9 951 Johannes Lina 9 Türi vald 5:55,00
10 721 Andree Ammer 9 Taikse küla 6:11,08
11 893 Kaspar Kukk 9 Türi vald 6:22,03
12 927 Bruno Andero Lambut 9 Türi vald 6:25,05
13 1151 Rivo Saveljev 9 Türi vald 6:33,06
14 780 Romet Hein 9 Türi vald 6:36,08
15 785 David Hilko 9 Türi vald 6:40,08
16 1087 Simo Porval 9 Türi 6:43,09
17 979 Mattias Meimre 9 Tallinn 6:46,02
18 1247 Kaspar Uuspõld 9 Türi vald 6:49,05
19 1254 Trevor Vaks 9 Särevere 6:53,01
20 1147 Christian Mairold Saarse 9 Türi 6:55,03
21 1051 Christian Ots 9 Türi vald 7:03,04
22 1197 Stever Tamm 9 Põltsamaa 7:06,06
23 1205 Airon Tatrik 9 Türi vald 7:07,09
24 875 Kregor-Krister Koppel 9 Türi vald 7:30,03
25 1106 Karl Markus Rand 9 Türi vald 7:34,04
26 1204 Sander Tarius 9 Türi vald 7:58,05
27 1162 Arko Marten Siim 9 Võhma 8:26,08
28 1187 Rauno Zõbin 9 Türi vald 8:34,01

10 aastaste tüdrukute jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1 1299 Hanna-Liisa Värik 10 Harku vald 11:16,02
2 1284 Mariette Villems 10 Türi vald 11:42,05
3 1179 Karolin Surva 10 Türi 12:10,12
4 906 Ketlin Kõiv 10 Rapla vald 12:36,09
5 1066 Annika Pent 10 Türi vald 12:53,09
6 900 Kertu Kurg 10 Tartu 12:54,09
7 826 Keitlin Kaaret 10 Paide 13:25,08
8 933 Eliise Leesmaa 10 Türi 13:43,07
9 1239 Sandra Tänna 10 Türi vald 16:30,03
10 737 Meelika Baikov 10 Türi 16:51,02
11 874 Lizette Kopolovets 10 Viimsi vald 17:28,06
12 1108 Maridel Randalainen 10 Türi vald 17:36,00
13 1112 Triinu-Liis Raudla 10 Türi vald 17:42,03
14 1015 Mery-Lii Norak 10 Türi vald 18:17,05
15 972 Hellyna Masik 10 Türi vald 18:25,00
16 1150 Anneli Saveljev 10 Türi vald 18:29,09
17 1201 Henrietta Tankler 10 Türi vald 18:34,00
18 1131 Marianne Riško 10 Türi vald 19:38,04
19 873 Emili Kopolovets 10 Türi vald 20:39,08
20 1019 Kaire Nugiseks 10 Türi vald 21:52,03
21 1188 Merili Zõbina 10 Türi vald 21:53,07

10 aastaste poiste jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1 1082 Hannes Erik Plado 10 Tallinn 10:32,92
2 1088 Kameron Pukka 10 Türi vald 10:43,03
3 746 Ivan Bondarchuk 10 Harku vald 10:45,09
4 1193 Artur Tamm 10 Tallinn 10:53,09
5 1068 Henri Perillus 10 Türi vald 11:37,01
6 1062 Reiko Pardel 10 Türi vald 11:53,06
7 977 Mehis Meesaak 10 Türi vald 12:17,03
8 732 Robin Avamere 10 Türi 12:43,02
9 883 Maarius Kotsulim 10 Türi vald 13:24,03
10 801 Kevin Ivantšik 10 Türi vald 13:53,05
11 1153 Sten Saviir 10 Türi vald 13:59,02
12 1277 Kennert Vellemäe 10 Türi vald 14:04,09
13 1014 Janar Noot 10 Paide 14:15,06
14 862 Ants Markus Kitsingi 10 Türi vald 15:20,06
15 852 Sven Kaso 10 Kose 16:02,07
16 1380 ROBIN VÄRK 10 - 16:07,08
17 1012 Andreas Niinemets 10 Pärnu 17:25,02
18 983 Tristan Martti Metsalu 10 Türi vald 17:37,04
19 799 Jarmo Ivanov 10 Türi vald 17:38,07
20 964 Markus Maasikas 10 Türi vald 19:35,21
21 796 Riho Ink 10 Türi vald 21:46,07
22 725 Andre Oliver Apsolon 10 Türi vald 21:57,08

11 aastaste tüdrukute jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1 781 Hanna Heinsaar 11 Tallinn 10:10,05
2 1035 Deilys Oeselg 11 Türi 11:20,04
3 1223 Meelika Toom 11 Tallinn 11:21,06
4 994 Ketlin Mägi 11 Türi vald 12:25,09
5 982 Merilyn Metsalu 11 Türi 12:47,05
6 1115 Pirgit Raudsepp 11 Türi vald 13:01,04
7 898 Anette Kupper 11 Türi vald 13:16,01
8 860 Eliise Kerro 11 Türi vald 13:20,03
9 1198 Käroly Tammemägi 11 Türi vald 13:27,04
10 1290 Berit Volmre 11 Türi 13:47,08
11 1233 Marbella Tunder 11 Türi vald 13:48,09
12 1128 Maari Rhede 11 Türi 13:56,03
13 959 Loore Luste 11 Türi vald 13:56,07
14 1215 Hanna Toater 11 Türi vald 15:17,02
15 1069 Kirke Perillus 11 Türi vald 15:48,08
16 722 Mia Anderson 11 Türi vald 15:49,08
17 934 Cristin Leinola 11 Türi vald 18:00,00
18 1229 Eliisa Marleen Trummal 11 Türi 18:19,16
19 889 Cretu Marie Kruusamäe 11 Türi vald 18:52,16
20 723 Mirtel Ani 11 Türi 18:58,16
21 1084 Sandra Plakk 11 Türi 19:03,00

11 aastaste poiste jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1 1398 OLAVI-TANEL KASK 11 - 9:55,00
2 916 Madis Kärner 11 Rae vald 10:12,00
3 1160 Karl Urmas Sepp 11 Tallinn 10:12,07
4 904 Ragnar Kuurmaa 11 Türi vald 10:17,04
5 1056 Felix Pajo 11 Tallinn 11:18,05
6 1138 Raul Ruugla 11 Paide 11:30,02
7 957 Kermo Lukas 11 Türi 13:34,06
8 791 Ranet Hulko 11 Türi vald 13:47,03
9 953 Sander Litvinov 11 Türi 14:05,06
10 742 Marcus Beet 11 Paide 14:13,06
11 945 Kaarel Kustas Liiv 11 Türi 14:43,16
12 1289 Christian Vokk 11 Türi 15:35,04
13 823 Andro Jürisaar 11 Türi 16:34,08
14 926 Andrijaan Lall 11 Türi 17:57,09
15 745 Sander Blehner 11 Türi vald 18:15,00
16 804 Taavo Jaaniste 11 Türi vald 22:33,00

 

Peakohtuniku poolt kinnitatud lõplik protokoll.