Rahvajooks 34

34. Viking Window Paide-Türi rahvajooks,
Paide lastejooksude tulemused

  4.oktoober 2015, pühapäev, Paides

3 aastaste tüdrukute jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

koht number nimi vanus elukoht tulemus
347 Adeele Piirsalu 3 Koeru vald -
152 Adele Kesküla 2 Paide -
185 Aleksandra Kuik 3 Paide -
589 Aleksandra Valter 2 Paide -
33 Anna Buatier 3 Roosna-Alliku -
467 Emily Selter 3 Paide -
447 Emma Salum 3 - -
601 Emma Loree Vilipõld 2 Kareda vald -
684 GRETE ORO 3 - -
225 Hanna Loitmets 3 Väätsa -
313 Helene Osula 3 Paide -
241 Isabel Martin 2 Paide -
95 Janette Elfriede Jaago 3 Ambla vald -
695 KAISA OKAS 3 - -
146 Karola Keerles 3 Paide -
311 Keandra Ortikova 3 Paide -
665 KIRKE GLOOR 2 - -
469 Kristiina Selter 3 Paide -
131 Laura Kalmus 3 Paide -
485 Laura-Liis Sklave 3 Paide -
315 Lenna Ottisaar 2 Tarbja Küla -
273 Liis Marii Mägi 3 Paide -
519 Liisel Tempel 3 Viimsi vald -
630 LOONE KAPTEN 1 - -
509 Lorete Tammepõld 3 Pärnu -
53 Margaret Festsin 3 Paide -
15 Marie-Eleen Almiste 1 Paide -
643 MARIETA PETTAI 2 - -
491 Mia Stamm 3 Albu vald -
593 Mia Anelle Vene 3 Paide -
641 MIIA GRANDBERG 2 - -
247 Miia Mass 2 Paide -
358 Miia Pruual 2 Silmsi Küla -
686 MIRELL PÄRL 3 - -
267 Natali Morozov 2 Paide -
617 Olivia Övel 3 Paide -
659 PIHLA MARI RAUDKIVI 2 - -
691 RENATA ELIIS JALLAI 3 - -
434 Ria-Loviise Saaremaa 2 Väätsa vald -
419 Rosann Roosileht 1 Paide -
627 SASKIA ESSI 3 - -
479 Stellaemilia Sild 3 Paide -
590 Ursula Vanker 2 Ülenurme vald -

3 aastaste poiste jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

koht number nimi vanus elukoht tulemus
30 Andre Block 2 Paide -
113 Andre Jullinen 3 Paide -
527 Armin Tikk 3 Paide -
530 Aron Tischler 3 Paide -
669 ATS SAAR 2 - -
292 Atso Nugis 3 Paide -
435 Brendon Sagor 2 Paide -
100 Danver Jalast 1 Ambla vald -
89 Dominik Ivanov 1 Paide -
383 Egert Rander 1 Tallinn -
631 GREGOR RABTSUK 3 - -
639 HARRY KOTKAS 2 - -
511 Henrik Tammiste 3 Paide -
354 Hugo-Mattias Pops 3 Roosna-Alliku -
105 Jarmo Jaska 2 Paide -
505 Joosep Talviste 3 Tarbja Küla -
341 Kaidar Petsaar 1 Paide -
342 Kairo Petsaar 2 Paide -
76 Karl Martin Helenurm 3 Paide vald -
220 Karl-Marcus Lindre 2 Roosna-Alliku -
151 Ken Robert Kerm 2 Vinni vald -
620 KENNETH VALMSEN 2 - -
46 Keron Ellermaa 3 Paide -
624 KRISTOFER VEETAMM 3 - -
697 LEONHARD TEDER 2 - -
264 Marten Moorits 2 Türi -
130 Martin Kalle 3 Ambla vald -
171 Martin Koitla 2 Paide -
322 Meiko Paits 3 Paide -
654 MIKO MARTEN JAANOF 2 - -
388 Oliver Randmäe 3 Tallinn -
657 OSCAR NÄREP 3 - -
660 PAUL RAUDKIVI 3 - -
362 Rainis Puio 1 Tallinn -
221 Raiten-Marten Lindre 3 Roosna-Alliku -
29 Rasmus Avloi 2 Paide -
398 Rasmus Raudsepp 3 Paide -
632 RAVEN PAITS 1 - -
424 Roger Rosme 3 Paide -
111 Sander Jors 3 Tallinn -
366 Siim Punapart 3 Paide vald -
442 Siim Sala 2 Paide -
3 Tormis Aas 3 Rae vald -
608 Tristan Toomas Vodi 3 Tallinn -

4 aastaste tüdrukute jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

koht number nimi vanus elukoht tulemus
619 ADELE KOTKAS 4 - -
648 ANNI SAAR 4 - -
369 Berta Põder 4 Pärnu -
585 Diomi Vainumäe 4 Paide -
402 Elenor Reinaste 4 Paide -
256 Elis Mikkonen 4 Paide -
307 Elis Olde 4 Paide -
550 Emmeliine Tseljadinova 4 Paide -
268 Grete Mia Murd 4 Paide -
394 Hanna Misella Raudava 4 Paide -
158 Hanna-Grete Kimmel 4 Paide -
305 Heili Okas 4 Paide -
331 Heili Parro 4 Koeru vald -
303 Iris Madleen Nõmper 4 Rae vald -
286 Janeli Neido 4 Paide -
139 Karola Karell 4 Paide vald -
156 Keiti Kiis 4 Paide -
141 Kristiina-Selena Karutoom 4 Tallinn -
261 Käroli Miller 4 Paide -
49 Laura Enn 4 Paide -
680 LAURA LÜKK 4 - -
600 Laura-Liis Vikat 4 Aravete -
476 Liisa Sild 4 Paide -
184 Lisandra Kruusement 4 Paide -
409 Lisandra Rogov 4 Paide -
498 Lisandra Sõrmus 4 Paide -
688 LOORE MIKSER 4 - -
321 Loore Paits 4 Paide -
262 Marite Moorits 4 Türi -
161 Mia-Mai Kirss 4 Paide -
172 Mia-Marii Koitla 4 Paide -
406 Teele Renser 4 Paide -

4 aastaste poiste jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

koht number nimi vanus elukoht tulemus
145 Gregor Kaugerand 4 Paide -
502 Hans Heiki Tahur 4 Paide -
319 Hendrik Pai 4 Paide -
275 Henry Mällaru 4 Ambla vald -
626 HOLGER ADAMSON 4 - -
583 Janno Vahesalu 4 Paide -
672 JOEL KRUUTS 4 - -
179 Kaspar Koppel 4 Paide -
425 Kaspar Rõkovanov 4 Paide -
489 Kaupo Soroka 4 Väätsa vald -
77 Kert Hinrikus 4 Paide -
596 Kert Viiklaid 4 Paide -
135 Krister Kangro 4 Paide vald -
237 Maark Maimann 4 Roosna-Alliku -
456 Marten Savila 4 Sindi -
646 MARTEN TIIDRUS 4 - -
127 Martin Kalda 4 Paide -
379 Mikael Pärnsalu 4 Paide -
635 MIRKO ROHTJÄRV 4 - -
682 OSKAR VAHEMETS 4 - -
656 OTT ASPER 4 - -
222 Praien Ling 4 Paide -
294 Randel Nugis 4 Paide vald -
297 Rasmus Nurmsalu 4 Paide -
636 RASMUS VEIKSALU 4 - -
640 REMY LAAR 4 - -
253 Rico Mihhailov 4 Paide -
349 Robi Pilv 4 Paide -
195 Robin Kärner 4 Järva-Jaani -
578 Romet Vahar 4 Paide -
58 Sander Grauen 4 Keila -
666 STEN KASPAR MÖLDER 4 - -
549 Tevon Trääl 4 Paide -
83 Tristan Homin 4 Albu vald -
93 Tristan Ivanov 4 Paide -
448 Uku Salum 4 Paide -

5 aastaste tüdrukute jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

koht number nimi vanus elukoht tulemus
535 Anabel Toome 5 Ambla vald -
375 Anete Pärn 5 Paide -
88 Annalin Ivanov 5 Paide -
548 Carolin Truumees 5 Paide -
274 Emily Mällaru 5 Ambla vald -
676 FRIDA VALK 5 - -
404 Getter-Liis Reinvart 5 Väätsa vald -
618 GRETE EISENBERG 5 - -
668 GRETELI PAVLOVA 5 - -
13 Heili Alljärv 5 Paide -
384 Heleriin Rander 5 Tallinn -
18 Janelle-Kristiin Ammermann 5 Viimsi vald -
393 Karolina Rask 5 Paide -
11 Kelli Algpeus 5 Paide -
164 Kerli Kivimägi 5 Väätsa vald -
430 Kertu Adeele Saar 5 Paide -
387 Kristel Randmäe 5 Tallinn -
272 Käti Mägi 5 Paide -
592 Leene Velder 5 Paide -
441 Lenna Saksniit 5 Paide -
257 Liisa Mikkonen 5 Paide -
344 Lisete Piim 5 Paide -
80 Loora Hiob 5 Paide -
180 Ly Kotkas 5 Paide -
96 Maarja-Marite Jaanof 5 Paide -
391 Maribel Rao 5 Paide -
510 Mariete Tammepõld 5 Pärnu -
39 Marii Hellen Eeskivi 5 Paide -
539 Marii-Eleen Torm 5 Paide -
124 Meribel Kahro 5 Paide -
73 Mia Mirthel Heinla 5 Roosna-Alliku -
132 Mirjam Kalmus 5 Paide -
285 Mirtel Natus 5 Paide -
538 Tairi Tops 5 Väätsa vald -
318 Viktoria Paas 5 Tallinn -

5 aastaste poiste jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

koht number nimi vanus elukoht tulemus
63 Airon Haarde 5 Paide -
266 Andre Moren 5 Paide -
31 Andreon Block 5 Paide -
495 Christian Suuressaar 5 Paide -
20 Enrico Anton 5 Paide -
671 FREDY KIVILO 5 - -
634 GERT GLOOR 5 - -
284 Henri Naarits 5 Tallinn -
554 Henry Tubli 5 Roosna-Alliku -
658 HUGO RAUDKIVI 5 - -
32 Indrek Bombul 5 Paide vald -
670 KALMER SOONISTE 5 - -
499 Kaur Zahkna 5 Paide -
317 Ken-Raidon Paabos 5 Paide -
468 Kert Selter 5 Paide -
10 Kevin Alev 5 Paide -
154 Konrad Kesküla 5 Paide -
147 Kristjan Keerles 5 Saue vald -
452 Magnus Sapp 5 Paide vald -
561 Marko Udam 5 Paide -
562 Martin Udam 5 Paide -
78 Mihkel Hinrikus 5 Paide -
299 Mihkel Georg Nõmm 5 Paide -
359 Oliver Pruual 5 Silmsi küla -
381 Oliver Rabtsuk 5 Viimsi vald -
120 Otto Jürs 5 Tallinn -
438 Randel Saks 5 Tartu -
692 RANEL JALLAI 5 - -
37 Rasmus Eelsaar 5 Paide -
450 Renno Samm 5 Põltsamaa -
1307 ROBIN PÃ"RNOJA 5 - -
417 Roger Roosileht 5 Paide -
157 Romet Kiis 5 Paide -
566 Sander Urbalu 5 Paide -
446 Simon Salmu 5 Paide -
537 Steven Tooming 5 Paide -
532 Tairo Tischler 5 Paide -
647 TOMI KARRO 5 - -
607 Tristan Vissak 5 Paide -
295 Uku Nugis 5 Paide -
698 UKU MARTIN JÄRVE 5 - -

6 aastaste tüdrukute jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

koht number nimi vanus elukoht tulemus
564 Age Urb 6 Paide -
4 Alandra Aasma 6 Paide -
230 Angelina Luzetskaja 6 Paide -
567 Berit Helena Urvak 6 Tallinn -
376 Elis Pärn 6 Paide -
227 Frida Loog 6 Tartu -
308 Grete Marie Olde 6 Paide -
645 HELIS NOODLA 6 - -
517 Karmely Eliis Tegelmann 6 Paide -
126 Kelly Kalda 6 Paide -
507 Kristel Tamm 6 Paide -
377 Kristella Pärn 6 Tallinn -
197 Kätriin Kööp 6 Paide -
367 Leanna Maria Puusta 6 Tallinn -
243 Leene Martoja 6 Paide -
50 Liisi Enn 6 Paide -
432 Lisandra Saar 6 Paide -
348 Lisanna Pikas 6 Türi vald -
572 Lisette Uus 6 Paide -
91 Luisa-Mirell Ivanov 6 Paide -
277 Maire Mänd 6 Roosna-Alliku -
700 MAREN TIIDRUS 6 - -
455 Mariann Savila 6 Sindi -
236 Marilin Maasikas 6 Paide -
92 Martha Marii Ivanov 6 Paide -
287 Meelia Neido 6 Paide -
649 MIIA SAAR 6 - -
291 Nora-Loreen Norma 6 Paide -
547 Paula-Lotta Trumsi 6 Paide -
500 Rosmary Zilmer 6 Tallinn -

6 aastaste poiste jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

koht number nimi vanus elukoht tulemus
453 Andero Saul 6 Paide -
368 Andreas Põder 6 Paide -
19 Breneth Amos 6 Tallinn -
336 Enriko Peilman 6 Paide -
644 GUSTAV VILK 6 - -
103 Iko Jamnes 6 Ambla vald -
557 Janari Tusis 6 Paide -
628 JOOSEP NUKKE 6 - -
188 Kaspar Kurim 6 Paide -
343 Kaspar Pettai 6 Paide -
605 Kaur Vilpuu 6 Paide -
518 Keiro Stevon Tegelmann 6 Paide -
667 KEN KRISTER KIVESTE 6 - -
169 Kert Kohk 6 Paide -
599 Kert-Kristjan Vikat 6 Aravete -
445 Kevin Gustav Salmu 6 Paide -
575 Kris Eduard Vaab 6 Paide -
662 KRISTEN SEEBERG 6 - -
186 Mairon Kuik 6 Paide -
207 Marko Leotoots 6 Paide -
110 Marten Jors 6 Tallinn -
23 Märten Erik Arold 6 Paide -
316 Ott Ottisaar 6 Tarbja -
370 Pärtel Põder 6 Pärnu -
339 Rasmus Perle 6 Paide -
689 RASMUS SOO 6 - -
606 Rasmus Vingisaar 6 Paide -
685 ROBERT KANGUR 6 - -
22 Robin Arniste 6 Tallinn -
693 ROBIN SAAR 6 - -
326 Romet Palmipuu 6 Tallinn -
403 Ruuben Reinaste 6 Paide -
380 Stefan Pärnsalu 6 Paide -
699 SVEN ERIK VÄLB 6 - -

7 aastaste tüdrukute jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1 112 Laura Juhanson 7 Paide 4:45,91
2 240 Elinor Martin 7 Paide 4:52,15
3 513 Sheril Tankler 7 Paide 5:06,84
4 512 Mariana Tammiste 7 Paide 5:17,35
5 165 Mirtel Kivirand 7 Paide 5:17,81
6 245 Merili Martsepp 7 Imavere vald 5:18,94
7 79 Lisete Hints 7 Paide 5:19,67
8 71 Mariken Hein 7 Paide 5:25,40
9 182 Kädi Krebsbach 7 Koeru vald 5:27,40
10 196 Mirell Kärp 7 Roosna-Alliku 5:30,03
11 429 Karola Saar 7 Albu vald 5:32,88
12 216 Elina Liiv 7 Paide 5:35,95
13 306 Karola Okas 7 Paide 5:36,82
14 211 Berit Lepp 7 Paide 5:37,44
15 213 Diandra Leppenit 7 Paide 5:39,91
16 597 Merilin Viiklaid 7 Paide 5:41,91
17 278 Marili Mänd 7 Roosna-Alliku 5:42,62
18 255 Ketlin Mikiver 7 Paide vald 5:43,50
19 613 Iti Õun 7 Paide 5:47,06
20 128 Marta Kaldam 7 Paide 5:49,85
21 148 Amanda Marie Kelder 7 Paide vald 5:53,34
22 563 Marta Udu 7 Paide 5:54,71
23 52 Anette-Frida Evardi 7 Paide 5:56,01
24 497 Birgit Sõrmus 7 Paide 6:00,43
25 85 Elisa Ilves 7 Paide 6:04,07
26 99 Mirtel Jaas 7 Paide 6:04,60
27 123 Minna-Mai Kaas 7 Paide 6:05,71
28 279 Merili Mänd 7 Roosna-Alliku 6:06,66
29 118 Hanna Jürgens 7 Pärnu 6:10,53
30 371 Riti Põder 7 Roosna-Alliku 6:12,01
31 653 MARLEEN KONS 7 - 6:13,01
32 153 Emma Kesküla 7 Paide 6:19,04
33 428 Kairit Saar 7 Paide 6:21,74
34 674 JANELI VALDMANN 7 - 6:23,79
35 136 Isabel Kangur 7 Paide 6:31,53
36 143 Sandra Kasela 7 Paide 6:32,31
37 176 Eliise Koovit 7 Paide 6:41,35
38 48 Anete Elvelt 7 Paide 6:45,62
39 355 Johanna Prey 7 Paide 6:46,91
40 427 Eliise Saar 7 Paide 6:49,15
41 529 Klaarika Tinno 7 Paide 6:58,85
42 239 Hanna Marie Mandre 7 Paide 7:01,01
43 480 Gerda Sillamaa 7 Roosna-Alliku 7:05,28

7 aastaste poiste jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1 56 Kaspar Grauen 7 Keila 4:23,25
2 5 Sten Andreas Aasma 7 Paide 4:27,10
3 638 RONAN SALMU 7 - 4:34,13
4 229 Mairon Luhamaa 7 Imavere vald 4:48,59
5 328 Enrico Paosalu 7 Tabasalu 4:49,25
6 528 Kert Timm 7 Väätsa 4:50,34
7 650 MARKUS TIKKA 7 - 4:52,16
8 490 Henri Stamm 7 Roosna-Alliku 4:54,26
9 101 Kevyn Jalast 7 Ambla vald 4:57,94
10 615 Marek Õun 7 Paide 5:02,81
11 478 Oliver Sild 7 Paide 5:04,10
12 565 Ken Urb 7 Paide 5:05,32
13 218 Maikel Liiva 7 Paide 5:06,31
14 399 Robin Raudsepp 7 Paide 5:07,41
15 293 Otto Nugis 7 Paide 5:11,74
16 594 Andry Veskimäe 7 Paide 5:17,51
17 533 Georg-Henry Toll 7 Tallinn 5:23,98
18 470 Kristjan-Erik Selter 7 Paide 5:27,70
19 234 Virko Maasik 7 Paide 5:28,81
20 42 Hugo Eiche 7 Paide 5:31,70
21 454 Karl Gustav Savi 6 Paide 5:34,26
22 340 Joosep Perm 7 Paide 5:36,01
23 418 Romet Roosileht 7 Paide 5:36,92
24 296 Tomi Nurmik 7 Paide 5:39,94
25 87 Alan Richard Itse 7 Kareda vald 5:45,08
26 41 Kaspar Ehasalu 7 Paide 5:49,70
27 98 Karl Jaanup 7 Paide 5:50,41
28 270 Ilmar Mõistlik 7 Tallinn 6:00,64
29 595 Robin Vettik 7 Paide 6:05,60
30 312 Kris - Mario Ortikova 7 Paide 6:09,40
31 401 Markus Reidak 7 Paide vald 6:14,03
32 12 Jasper Alla 7 Paide 6:30,44
33 504 Erik Talvist 7 Paide 6:49,13
34 334 Henri Peet 7 Paide 6:57,50
35 464 Rasmus Seire 7 Paide 6:59,92
36 214 Andre Liidaru 7 Paide 7:06,40
37 189 Raidu Kurisman 7 Paide 7:12,50

8 aastaste tüdrukute jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1 183 Nele Krebsbach 8 Koeru vald 4:51,05
2 254 Henelin Mikiver 8 Tabasalu 4:59,50
3 309 Umeli Orav 8 Paide vald 5:05,70
4 27 Karolin Assin 8 Paide 5:07,80
5 181 Caroline Marii Kotova 8 Paide 5:19,41
6 534 Teele Elise Toom 8 Paide 5:30,93
7 542 Sandra Triisa 8 Paide vald 5:38,70
8 378 Meribel Pärn 8 Paide 5:41,11
9 612 Laura Õige 8 Paide 5:42,61
10 540 Grete Torp 8 Paide 5:44,81
11 544 Annabel Trommel 8 Paide 5:49,34
12 496 Lisete Suvi 8 Paide 5:49,90
13 283 Avely Müür 8 Paide 5:50,59
14 551 Kristiina Tsimbota 8 Paide 5:54,31
15 416 Andra Roosaare 8 Paide 6:03,95
16 142 Aureelia Kasar 8 Imavere vald 6:04,40
17 40 Keidi Eha 7 Roosna-Alliku 6:10,63
18 603 Catlin Villonen 8 Paide 6:14,18
19 486 Andra-Lii Soe 8 Paide 6:15,12
20 582 Eveli Vahesalu 8 Paide 6:16,99
21 194 Kristelle Kägu 8 Paide 6:19,79
22 460 Moonika Schasmin 8 Imavere vald 6:20,61
23 199 Petra Cassandra Laaneoks 8 Paide 6:27,08
24 74 Karoliine Heinmaa 8 Paide 6:28,61
25 338 Kristin Perle 8 Paide 6:30,59
26 412 Ingermai Rohtsalu 8 Imavere vald 6:35,61
27 298 Karola Nõlvak 8 Paide 7:09,68
28 604 Hanna - Maria Vilms 8 Paide 7:10,65
29 642 SANDRA ORGLA 8 - 7:15,79
30 116 Evelin Järvsalu 8 Paide 7:16,49
31 673 ALEKSANDRA LOORITS 7 - 7:29,58
32 661 EVELYN MÄNDLA 8 - 7:54,89
33 514 Jane - Ly Tapp 8 Paide 8:07,63

8 aastaste poiste jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1 545 Andreas Trumm 8 Tartu 3:54,19
2 173 Kristo Kondrov 8 Saue vald 3:56,59
3 463 Herman Seire 8 Tallinn 3:58,20
4 251 Maksim-Markus Mere 8 Roosna-Alliku 3:59,13
5 6 Sten Aer 8 Paide 4:09,13
6 546 Martin Trumm 8 Tartu 4:09,69
7 34 Arkadi Burujan 8 Paide 4:19,41
8 228 Joosep Luhamaa 8 Tõstamaa vald 4:38,50
9 405 Kaspar-Markus Reivik 8 Roosna-Alliku 4:43,31
10 436 Raidon Sagor 8 Paide 4:43,90
11 610 Tom Mario Välja 8 Paide 4:44,41
12 503 Andreas Taavi Talu 8 Paide 4:45,20
13 62 Herman Haamer 8 Paide 4:48,82
14 102 Maiko Jalast 8 Ambla vald 4:49,29
15 335 Oliver Peetsalu 8 Paide vald 5:04,14
16 250 Remo Meos 8 Paide 5:05,29
17 678 KARL-KRISTJAN MURAVLJOV 8 - 5:06,00
18 201 Andreas Langerpaur 8 Kareda vald 5:06,71
19 588 Renaldo Valk 8 Imavere vald 5:07,81
20 553 Raul Tubarik 8 Tallinn 5:10,50
21 263 Marko Moorits 8 Imavere vald 5:13,79
22 90 Kaspar Ivanov 8 Paide 5:14,13
23 360 Robert Pudel 8 Roosna-Alliku 5:15,23
24 543 Radion Trofimov 8 Paide 5:15,69
25 410 Kert Rohtjärv 8 Paide 5:16,42
26 421 Ruben Rosin 8 Paide 5:17,66
27 300 Agor Nõmmik 8 Imavere vald 5:18,28
28 488 Kert Soom 8 Paide 5:19,41
29 385 Rene Rander 8 Paide 5:24,33
30 484 Sander Sivkov 8 Imavere vald 5:26,79
31 365 Lauri Punapart 8 Paide vald 5:30,00
32 415 Rasmus Rooba 8 Paide 5:30,39
33 477 Martin Sild 8 Paide 5:31,79
34 408 Roonald Rikberg 8 Paide 5:39,63
35 170 Janar Koit 8 Paide 5:41,63
36 114 Marcus Jõekallas 8 Paide 5:56,04
37 265 Martin-Paul Moorits 8 Imavere vald 5:59,53
38 679 RAINIS LÜKK 8 - 6:02,01
39 361 Ragnar Puio 8 Tallinn 6:13,11
40 637 CRISTOPHER ÄKKE 8 - 6:31,53
41 440 Karel Saksniit 8 Paide 7:15,41

9 aastaste tüdrukute jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1 16 Maria Liis Alt 9 Väike-Maarja 3:54,77
2 629 LIIS KAPTEN 9 - 4:12,68
3 248 Patricia Matrov 9 Paide 4:21,56
4 178 Anna Koppel 9 Paide 4:32,30
5 320 Sandra Paimla 9 Imavere vald 4:44,16
6 97 Marie Marleen Jaanof 9 Paide 4:51,86
7 444 Eliise Salmu 9 Paide 4:53,74
8 386 Marleene Randmaa 9 Paide 4:57,81
9 526 Triin Tiits 9 Paide 4:58,56
10 651 KAROLIN SIIDAM 9 - 5:05,06
11 422 Jasmiin Rosme 9 Paide 5:07,77
12 175 Laura Kookmaa 9 Paide 5:09,96
13 28 Lisett Avloi 9 Paide 5:12,90
14 426 Gerli-Ann Saadi 9 Paide 5:19,14
15 290 Merilin Norkroos 9 Paide 5:26,10
16 481 Liisa Sillamaa 9 Roosna-Alliku 5:26,71
17 569 Victoria Usai 9 Paide 5:28,69
18 687 REENA MIKSER 9 - 5:29,72
19 364 Elsa Punapart 9 Paide 5:35,56
20 276 Mary-Ly Mällaru 9 Paide vald 5:41,86
21 1309 ISABELLI NÕLVE 9 - 5:43,66
22 696 ANGELA RINGMETS 9 - 5:44,97
23 138 Keidy Kapten 9 Ambla vald 5:48,00
24 24 Regiina Arro 9 Paide vald 5:48,46
25 60 Katariina Gusseva 9 Loksa 5:49,27
26 372 Evely Põderson 9 Paide 5:50,46
27 212 Kadi Lepp 9 Imavere vald 5:52,27
28 281 Greete-Liis Männiste 9 Imavere vald 5:53,39
29 330 Iris Papstel 9 Paide 5:57,96
30 584 Anett Vahtramäe 9 Paide 5:59,99
31 72 Emili Heinaste 9 Paide 6:01,40
32 134 Marianne Kalvik 9 Paide 6:03,60
33 556 Helerin Tusis 9 Paide 6:04,19
34 333 Karita Pastsenko 9 Paide 6:16,69
35 616 Liis Äkke 9 Paide 6:18,70
36 109 Alina Jeremtsuk 8 Paide 6:21,97
37 67 Sandra Hallika 9 Paide vald 6:24,14
38 47 Indra Elmik 9 Paide 6:25,20
39 493 Ly-Andra Stokmann 9 Paide 6:25,97
40 536 Kerli Toomejõe 9 Kuusalu vald 7:30,16

9 aastaste poiste jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1 57 Oliver Grauen 9 Keila 3:52,62
2 389 Robin Randrüüt 9 Paide 4:08,75
3 683 KARL-VAHUR VAHEMETS 9 - 4:10,77
4 82 Aleks Homin 9 Albu vald 4:18,13
5 458 Gert Martin Savitsch 9 Harku vald 4:20,55
6 271 Martin Mõttus 9 Paide 4:21,27
7 9 Mart Airik 9 Keila 4:22,79
8 382 Rasmus Rabtsuk 9 Viimsi vald 4:26,72
9 119 Joosep Jürissaar 9 Imavere vald 4:34,41
10 521 Lauri Tihemets 9 Paide 4:35,31
11 602 Juss Vilk 9 Põltsamaa 4:38,06
12 652 JOONAS GRAUEN 9 - 4:39,37
13 59 Kunter Grupmann 9 Paide vald 4:40,41
14 471 Robin Sepa 9 Rakke vald 4:41,59
15 325 Ken-Martti Pall 9 Paide 4:47,28
16 304 Karl Hendrik Nõmper 9 Rae vald 4:47,96
17 345 Markus Piim 9 Paide 4:53,52
18 586 Christopher Valdma 9 Paide 4:56,97
19 200 Robin Lakiza 9 Paide 4:59,59
20 332 Oliver Parro 9 Koeru vald 5:00,50
21 64 Karlis Hallik 9 Paide 5:01,41
22 219 Mihkel Liiva 9 Paide 5:02,75
23 166 Renet Kivirand 9 Paide 5:09,63
24 351 Madis Plaks 9 Imavere vald 5:12,67
25 198 Kert Kürsa 9 Paide 5:22,97
26 246 Mikk Martsepp 9 Paide 5:28,09
27 224 Veirner- Mathias Lohk 9 Paide vald 5:31,08
28 337 Timo Pekka 9 Paide 5:39,27
29 356 Andre Priks 9 Paide 5:40,15
30 531 Keiro Tischler 9 Paide 5:41,41
31 14 Reio Allsaar 9 Imavere vald 5:45,06
32 159 Hendri Kingisepp 9 Paide 5:46,35
33 140 Matten Karma 9 Roosna-Alliku 5:47,58
34 208 Rasmus Leotoots 9 Paide 5:53,69
35 117 Karl Joosep Jürgen 9 Paide 6:11,72
36 392 Erik Rask 9 Paide 6:18,87
37 137 Steven Kanna 9 Paide 6:25,58
38 622 MARCUS SAMM 9 - 6:43,31
39 577 Ralf Vahar 9 Paide 6:51,56
40 17 Janar Altmäe 9 Paide 6:53,27
41 36 Karl - Ramiel Dapon 9 Paide 6:55,55

10 aastaste tüdrukute jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1 675 NORA VALK 10 - 8:20,51
2 681 KAROLI VAHEMETS 10 - 8:26,17
3 523 Riinu Tiidrus 10 Kohila vald 8:34,02
4 449 Mery-Ly Salumäe 10 Kadrina vald 8:42,20
5 104 Kirke Jamnes 10 Ambla vald 8:54,08
6 310 Anneli Oro 10 Paide 9:43,62
7 558 Erena-Kristin Tõns 10 Paide 10:10,02
8 571 Ketlin Uueda 10 Paide 10:40,12
9 223 Dhalya-Mary Lohk 10 Paide vald 10:41,86
10 258 Kersti Mikutaite 10 Paide 11:15,01
11 363 Lisete Puk 10 Paide 11:53,08
12 226 Laura Lokotar 10 Paide 12:21,90
13 482 Alina Simmer 10 Paide 12:29,79
14 215 Gertu Liidemann 10 Roosna-Alliku 13:41,29
15 238 Elerin Mallas 10 Türi vald 14:09,29
16 461 Reelika Schasmin 10 Imavere vald 14:17,52
17 611 Heleri Väärtmaa 10 Väätsa 14:18,03
18 289 Hannaliisa Niller 10 Paide 15:30,88
19 655 LISETTE TAARAMÄE 10 - 15:34,48

10 aastaste poiste jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1 570 Simon Usar 10 Paide 7:53,46
2 494 Egert Suits 10 Paide 7:56,93
3 568 Oliver Erik Urvak 10 Tallinn 8:00,03
4 621 MAGNUS OJANIIT 10 - 8:07,97
5 508 Eerik Tammepõld 10 Paide 8:10,96
6 249 Andrey Melnikov 10 Imavere vald 9:09,41
7 65 Andreas Hallika 10 Paide vald 9:10,91
8 525 Karl Rasmus Tiislär 10 Tallinn 9:16,20
9 86 Radis Indermitte 10 Paide 9:21,02
10 44 Kaido Elisarov 10 Imavere vald 9:30,60
11 204 Romet Leimann 10 Tallinn 9:43,78
12 301 Aksel Nõmmik 10 Imavere vald 10:24,44
13 61 Hendrik Haamer 10 Paide 10:25,62
14 329 Joonas Pappel 10 Kareda vald 10:27,96
15 579 Indrek-Ivar Vaher 10 Paide 10:31,34
16 694 KASPAR TALVISTE 10 - 10:33,78
17 25 Andrus Artla 10 Paide vald 10:35,13
18 487 Sander Soo 10 Imavere vald 10:35,37
19 187 Marek Kuik 10 Paide 10:36,91
20 413 Tauri Rohtsalu 10 Imavere vald 10:37,37
21 45 Karlis Ellermaa 10 Paide 10:44,09
22 524 Karl Ramses Tiislär 10 Tallinn 10:48,02
23 242 Hardi Martjak 10 Paide 10:58,09
24 129 Andres Kalle 10 Ambla vald 11:07,90
25 400 Magnus Reidak 10 Paide vald 11:24,82
26 51 Joosep Erm 10 Imavere vald 11:40,68
27 559 Eric Tõugu 10 Paide vald 12:38,78

11 aastaste tüdrukute jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1 633 EMMA ROBERTA RAJANDO 11 - 7:29,30
2 690 MAILY MÄRSS 11 - 8:06,36
3 614 Karolina Õun 11 Paide 8:39,26
4 459 Grete Maria Savitsch 11 Harku vald 8:47,29
5 591 Kairit Veiderpass 11 Paide 8:49,68
6 1303 MARILEE PIHLAK 11 - 9:01,18
7 431 Kätliin Saar 11 Paide 9:32,55
8 439 Simone Saks 11 Paide 9:58,59
9 38 Berit Eerik 11 Paide 10:17,49
10 625 ELIS GRAUEN 11 - 10:21,68
11 125 Ferkle Kalaus 11 Paide 10:27,03
12 472 Lene Sepandi 11 Paide 10:43,86
13 70 Lisette Haug 11 Paide 10:46,48
14 55 Gelma Gramotin 11 Paide 11:00,79
15 174 Karolin Kons 11 Kareda vald 11:20,27
16 474 Anita Sild 11 Paide 11:59,48
17 94 Heleriin Ivask 11 Paide 12:00,68
18 235 Helery-Marit Maasikas 11 Paide 12:04,07
19 580 Paola Ciaara Patricia Vaher 11 Paide 12:29,05
20 260 Kristel Mill 11 Paide 15:43,28

11 aastaste poiste jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1 8 Kaarel Airik 11 Keila 8:06,78
2 302 Ants Erik Nõmper 11 Rae vald 8:19,86
3 353 Erik Poom 11 Kadrina vald 8:42,81
4 677 KAIRON PÕLDVER 11 - 9:09,91
5 1308 RASMUS LUI 11 - 9:15,78
6 623 RAIGO TISCHLER 11 - 9:38,78
7 462 Tony Schwartzstein 11 Paide 9:45,90
8 21 Märt Aolaid 11 Harku vald 10:05,15
9 451 Martin Roomet Sammelselg 11 Imavere vald 10:34,32
10 177 Aaron Koppel 11 Paide 10:47,94
11 423 Margo Rosme 11 Paide 10:59,33
12 587 Kaspar Valdmann 11 Koigi 11:59,34

 

Peakohtuniku poolt kinnitatud lõplik protokoll.